2410
2553
عنوان

میترسم برم سر قرار😬😬

| مشاهده متن کامل بحث + 2474 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی رستوران قرار بزار از جلسات بعدی بیاد دنبالت

نمیتونم زیاد بمونم چون احتمال داره خانوادم شک کنن میخوام بگم میخوام برم پیاده روی و از خونه بزنم بیرون بخاطر همین زیاد نمیتونم معطل کنم

والا همین که ۷ ماه بدون این که تورو ببینه حرف زده باهات و چیزی نگفته پسر خوبیه به نظرم

ما ی سابه بازم میگفتم نمیتونم بیام میگفت تو بدترین شزایط هم میخامت فداسرت 

مشکوک نی؟

مریدا همزادمه😍
2720
والا همین که ۷ ماه بدون این که تورو ببینه حرف زده باهات و چیزی نگفته پسر خوبیه به نظرم

اره خدایی خوبه ساده اس خیلی ساده میخوام اگه رابطمون پررنگ تز حالا شد یکم بهش بگم اینجوری نباش اسیب میبینی

ما ی سابه بازم میگفتم نمیتونم بیام میگفت تو بدترین شزایط هم میخامت فداسرت  مشکوک نی؟

اع تو منیاااااابه منم همینارا میگه تو دوران پریودی میگه تو فحشمم بدی اشکال نداره قشنگ سنگ صبوره قربونش بشم 

همه جا حامی و پشتمه خداروشکر 

قدرشو بدون

2714
برو بابا تو خیابون که شلوغه کاریت نداره عزیزم نگران نباش اگه مبتونی عکس لباس هاتو بفرست بگم بهت کدوم ...

چی بگم والا من اصن دیگ انگشتام نمیچرخه😐🥀

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
اع تو منیاااااابه منم همینارا میگه تو دوران پریودی میگه تو فحشمم بدی اشکال نداره قشنگ سنگ صبوره قربو ...

اره بهم میگف هر وق پریود بودی بگو بم تا ی هفته هرچی بگی قبول:)

مریدا همزادمه😍
ن برو خوش بگذره...من قرار اول رفتم کافه از استرس هیچی نتونستم بخورم😂 خدارو شکر ندزدیدم😂😂😂😂

😂😂بخدا من، از استرس نمیتونم حرف بزنم بار دوم میره دیگه پشت سرشم نگاه نمیکنه 

اع تو منیاااااابه منم همینارا میگه تو دوران پریودی میگه تو فحشمم بدی اشکال نداره قشنگ سنگ صبوره قربو ...

نگا نگا چطورم قربون صدقش میره تو سایت عمومی جلو چش مردم😂😂 بعد میگه میدزدم خخخ

خودت باش،قرار نیست همه ازت خوششون بیاد.👍💙لینک حذف تاپیک ها
2706