2726
عنوان

شما باشین ناراحت میشین از این حرف خانواده شوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 28 پست
از لحاظ کرونا که اصلا رعایت نمیکنن هیچ، به خوراک و خواب بچه هم دقت ندارن یعنی مادرشوهرم کلا حوصله بچ ...

پس قطعا نزار بره ، مگه مجبوره ، بچه گناه داره اذیت میشه 

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
عزیزم ۲۰روز به زایمان مونده ،حق بده دلشون برا نوشون تنگ بشه  دو روز با همسرت برید و برگردید&nb ...

نه عزیزم من رفتن که میرم گاهی خونشون ولی الان این روزهای آخر سنگین شدم بیشتر خونه ام، خونه اونها خیلی شلوغه من مدام باید حجاب داشته باشم، چادری ام دستشویی هم تو خونه نیست سخته پسرم رو ببرم حیاط، بعد هم اونها هیچ وقت نمیان خونه ما، من میگم یه غار حداقل میومدن که من هم کمتر اذیت شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ۲۰روز به زایمان مونده ،حق بده دلشون برا نوشون تنگ بشه  دو روز با همسرت برید و برگردید&nb ...

خب عزیزم کروناس مخصوص واسه باردارا خطرناکه حالا شوهراتون مجبورن سرکار برن چاره ای نیست ادم خودش میسپاره بخدا اما دورهمی دید و بازید بهتره نباشه

2728
ممنون عزیزم، آره من خودمم که اونجام بچه ام  از بچه های دیگه کتک میخوره گاهی یا یواشکی میبرنش تو ...

عزیزم شوهرت تنها بره،یا اصلا یه بهانه جور کنه خودشم نره بهتره زن پا به ماه رو تنها نزاره

دیدار خانواده بعدا هم فرصت میشه

چند روزه ميرن و ميان؟ با شوهرت شرط كن ك از بچه چشم ور نداره  اگرم شوهرت زياد از بچه مراقبت نم ...

اصلا به قول همسرم اعتباری نیست هربار با بچه میرن حیاط خونه شون آخرش بچه زخمی میاد

عزیزم شوهرت تنها بره،یا اصلا یه بهانه جور کنه خودشم نره بهتره زن پا به ماه رو تنها نزاره دیدار خانو ...

آخه تنها پسرشون این مدت داماد ها کمکشون کردن الان دست تنهان، مادرشوهرمم بیچاره چیزی نمیگه ولی خیلی دلش تنگ شده برای شوهرم دلم نمیاد نبینن هم دیگه رو یه وقت خدایی نکرده با دلخوری برای زایمانم بیاد پیشم

خب عزیزم کروناس مخصوص واسه باردارا خطرناکه حالا شوهراتون مجبورن سرکار برن چاره ای نیست ادم خودش میسپ ...

والا ما هم دید و بازدید ودورهمی نداریم 

اما وقتی همسر ایشون میره و احتمالا بچه رو هم ببره ،بهتره خانوادگی یه روزه یا نصفه روزه برن وبرگردن 

اصلا به قول همسرم اعتباری نیست هربار با بچه میرن حیاط خونه شون آخرش بچه زخمی میاد

خب بچه رو نفرست عزيزم

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
نه عزیزم من رفتن که میرم گاهی خونشون ولی الان این روزهای آخر سنگین شدم بیشتر خونه ام، خونه اونها خیل ...

عزیزم تو رو خدا التماس دعا زانوی خیر زمین بزاری مهربونم

اول میخواستم بگم بچتو بزار ببرن همسرت اما میگی بچه های دیگه اذیتش میکنن اصلا نزار. اگر میتونی یه سر دیگه برو خودت. این که میگی اونا اصلا نمیان خوشا به سعادتت تو رو خدا اصرار نکنیا. به خدا مادر شوهر من کچلمون کرده خونشون ۳۰۰ متر ویلایی . وضعشون توپ. خونه ی ما ۶۰ متر مستاجر با سه تا بچه میاد میمونه خواهر شوهرم زنگ میزنه و همگی میان خونمون. به خداوندی خدا خود مادر شوهرم راهم نمیده اصلا حوصله نداره اما هر جمعه زنگ میزنن میان. کار ما برعکسه همه میرن خونه مادرشوهراشون هفته ای یکبار اما اون هفته ای یکبار میاد اینجا تاز میمونه وای جامونم تنگه اما اصلا رعایت نمیکنن تازه طبقه ی چهارم بدون آسانسور خیلی هم چاقه تا نیم ساعت نفسش در نمیاد اما بازم میاد. خدا خودش جواب اذیتاشونو بده به حق بزرگی خدا🤲🤲🤲

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
عزیزم تو رو خدا التماس دعا زانوی خیر زمین بزاری مهربونم اول میخواستم بگم بچتو بزار ببرن همسرت اما م ...

خداکمکمت کنه عزیزم ممنون از راهنماییت🤗ان شاء الله شما خونه بزرگ بخرین زندگیتون راحت ترشه، البته منم خونه 70 متری مستاجرم، الحمدلله مادرشوهرم چون خودش خیلی اذیت شده تو زندگیش حواسش هست یه وقت آزار نده کسی رو...