2726

بهش علاقه دارم تبلیغات مجازی براش انجام میدم محل کارمون بهم نزدیکه ی بار اصرار کرد ظهر موقع استراحت بیا ناهار مهمون من باش 

منم گفتم به شرط اینکه ی بار برات غذای خونگی بیارم جاش گفت باشه دیروز براش غذا بردم خیلی خوشش اومد

میگه بازم مهمونم کن😀میدونم بهونشه که ظهرا برم پیشش 

اون لارج و باکلاسه منم الان پول ندارم ی ذره دارم گذاشتم برا کرایه ماشینم تا سرکار

خونوادمم غذای خوبی درست نمیکنن که اون خوشش بیاد

نمیدونم چیکار کنم

فعلا به رو خودت نیار تا بعد 

حتی اگر دستت باز بود هم قرار نبود هرروز غذا ببری براش آویزون بازی دربیاری ک ، ضایعس 

یکم حفظ کلاس کن فعلا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودش اصرار کنه و بهانه میاره برم پیشش

می‌دونم عزیزم ولی یکمم باید تو ناز کنی 

یا بزنی به شوخی بگی آسیاب به نوبت ، حالا نوبت شماست ببینم چه می‌کنی ازین حرفا 

بعدم هرروز نباید همو ببینید ک 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺