2703
2553

فکرشو بکن من بعد از ازدست دادن یه نوزاد 6 ماهه دوباره با کلی بدبختی و هزینه های خیلی زیاد و آزمایش های سخت و ریسک بالا به بیماری کروموزومی دوباره باردار شدم منو شوهرم دوهفته خون گریه کردیم که جواب آزمایش سالم بودنش بیاد و شکر خدا بچم سالمه و دختره با ذوق و خوشحالی خبر سلامت بچمونو گفتیم سریع پرسید چیه بچه گفتیم دختر اخماش رف تو هم گف بازم که دختر این حاملگي دومته دوتا دختر بودو نبود بچه دختر چه فرقی داره اصلا زمان ما سر زنای دختر زا هوو میاوردن دختر چیه که خوشحالی هم داشته باشه به شوهرت نگاه نکن جلوتو ادا درمیاره که خوشحاله من میدونم که ناراحته  از اینکه پسر نشد با خبر دخترتون نا امیدم کردین پاشد رف حالا بماند که شوهرم پشتم دراومد جواب مامانشو داد و قهرو اینا شد ولی حرفش انقدر ناراحتم کرد که هنوز وقتی چهرشو میبینم حالت تهوع میگیرم تو یه ساختمونیم همش باهاش رو در رو میشم حس خیلی بدی بهم دست میده صداشو می‌شنوم مو به تنم سیخ میشه از حس انزجار😫😫😫😫آخه آدم انقدر شیطان مگه میشه حتی دل بچه خودشم خون کرد شوهرم تو چشاش اشک جمع شد از بس دلش از مامانش شکست 💔

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️

فقط و فقط با خودت تکرار کن عقل و درک و فهمش همینقدره تا عصبی نشی 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

میگفتی عههههه پس بابات سر مامانت هووواورد وقتی شما دنیا اومدی😁😁😁😁

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وای خدای من بعضیا چقد بیشعورن خوب حرف نزنی نمیگن لالی بیشعور خوب خودتم اول دختر بودی 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

تو این شرایطی که داری منظورم بارداریه.استرس و عصبی بودن واست خوب نیست.اصلا به روی خودت نیار و ولش کن. ببین چقدر لایق بودی که خدا خواسته دختر دار بشی.من خودم یه پسر دارم ولی دلم پرررر میزنه واسه دختر.با این که راضی نیستم خار به پای پسرم بره ولی همیشه از خدا گله دارم که چرا بهم دختر نداده.اصلا حرفش واست اهمیت نداشته باشه و خودتو به خاطرش ناراحت نکن.بی خیال باش تا آرامش داشته باشی بسپرش به خدا.سرتو گرم کن تا بهش فکر نکنی

میگفتی عههههه پس بابات سر مامانت هووواورد وقتی شما دنیا اومدی😁😁😁😁

اینو وامونده رو بعد سه تا پسر آورده بکن میگه تو دوتا دختر پشت سر هم زایدی 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
2714

همون جا میگفتی بعدا نیای التماس کنی بگی نوه ام رو میخوام ببینم چون نمیذارم 

و اینکه در اولین فرصت از اون خونه بیاید بیرون این آدم بعد تولد بچه خیلی هم خودت هم بچه رو آزار خواهد داد

باورم نمیشه هنوز ذهن پوسیده وجود داره

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
تو این شرایطی که داری منظورم بارداریه.استرس و عصبی بودن واست خوب نیست.اصلا به روی خودت نیار و ولش کن ...

حرف شما هم درست نیست که میگی چون لایق بودی خدا بهت دختر داده . دختر و پسر هیچ فرقی نداره یک کروموزوم هست که باعث جنسیت میشه 

شعور نداره عزیزم،بهش فکر نکن مهم شوهرت که دوست داره😍😍😍

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

بگو حدیث از پیامبر داریم که زنی که بچه اولش دختر باشه با برکت هست😍

البته ماذر های پسر دار بهتون بر نخوره بچه من هم پسره این حدیث بخاطر اینه که اون دوره خیلی مردها از زنهای دختر دار بدشون میومد

متاسفم که هنوز این انسانها هستن

وای خدای من بعضیا چقد بیشعورن خوب حرف نزنی نمیگن لالی بیشعور خوب خودتم اول دختر بودی 

با تاپیکش از شدت احمق بودن مادرشوهره خندم گرفت نمیدونم چرا همیشه عصبی میشم ایندفعه دلم میخواد هار هار بخندم ب همین ادم کودنی ک چقدرررر میتونه احمق باشه

2706