2703
2553
عنوان

لطفابیاین دگه کارتون دارم

175 بازدید | 24 پست

بچه ها دخترم بیست ماهشه برا پاییزش قشنگه بدم ی پیراهن مخمل کبریتی براش بدوزن؟؟آگه گرفتم چ رنگی بگیرم؟؟و کسی میدونه پارچش متری چقدره و تقریبا با پول خیاطش چقد در میاد؟؟؟

اگه عکس هم دارین برا مدلش ممنون میشه بزارین..😘😘😘😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قشنگه رنگ نارنجی و  زرد یا آجری .... پاییزی😍

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2720

آره قشنگه تو این مایه ها 

این پارچه چارخونه پشمی هام قشنگه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من دخترم همیشه پیرهن میپوشه با جواب شلواری . واسه پاییز استین دار بدوز اما استینشو کش بده.

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2714
خودم همین رنگا تو فکرم بود مرسی😘😘😘

😍😍اره خیلی قشنگ مدلشم فرستادم برات

ای جون چه قشنگ

خیلی😍

2706