2737
2739

مامانم همش میگه مرد ایرونی زن مستقل نگه نمیداره!!

همش فکر میکنم نمیتونم مردی پیدا کنم که بهم اجازه بده رشد کنم همش فکر میکتم ازدواج یعنی زندان یا سرکوب ارزوها !خود مامانم وقتی برام خواستگارپیدا میشه و داره جدی میشه میگه داری به بدبختی نزدیک میشی ☹🤦‍♀️از فردا باید آرزوهات ول کنی بشوری وبسابی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون مادرتون ماله زمان قدیم هستن و طرز فکر خیلی بدی دارن

خانواده من پر از پسر مجرد هست و هیچ کدوم دور فردی نرفتن تا حالا که شغل نداشته و مستقل نبوده

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

واي مامانت چه انرژي منفي ايه 

ن بابا اينقدر زنا هستن شوهرشون كمكشون ميكنه رشدم بكنن 

اينهمه زن موفق تو اينستا هست 

حالا من فاميل مثال بزنم نميشناسي ولي حداقل اينهمه زن موفق تو اينستا هست 

همه این طوری نیستن. مردایی که مادر خودشون مستقل و شاغلن معمولا با این موضوع کنار میان و دوست دارن زنشون هم مثل مادرشون مستقل باشه

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
2738

یکی رو پیدا کن تو رو همین جوری که هستی دوست داشته باشه و قبول کنه نه بدبخت میشی نه ارزوهاتو ول میکنی

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

الان مردا ذهناشون باز شده اکثرا این حرفا قدیمی شده

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

تو چه محیطی بزرگ شدی که الگوهای ازدواج موفق و خانمهای قوی و پولساز و مستقل انقدر برات غریبه؟ 

همه جا ازدواج مشکل دار هست ولی فراوووووون هستن خانمهایی که یک تنه زندگی رو با کار و درس و یا مهاجرت و .... ساختن و با مرد همسان ازدواج کردن و کنار هم از زندگی لذت میبرن . امیدوارم دورت پر زوجهای اینطوری بشه 

هر چتد تعداد خیلی زیادی از آقایون اینجورین 

ولی مرد خوبم پیدا میشه که خودش کمکت کنه برای پیشرفت و استقلال 

مردایی که مادراشون موفق و مستقل بودن بهترن به نظرم 

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
2706