2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

مشکلات اصلیت چیه؟

یه بغض گنده تو گلومه 😔یه ناراحتی خیلی زیاد یه سنگینی رو قلبم هست😔احساس میکنم مثل ساعت شنی دارم تموم میشم ، منتظر یه معجزم🥺یه اتفاق خوب 😕یه روز صبح بیدار بشم یه خبری که چند ساله منتظر شنیدنشمو بشنوم🥺مطمئنم اون روز که بیاد اشکام بند نیاد😭برای خدا کاری نداره که خدا بخواد یه لحظس،خدایا برای منم بخواه منم ببین منم بنده گناهکارت میدونم اما یه نگاه بنداز بهم که گره ی زندگیم به دست خودت باز میشه💚💚💚
2050
2183

وای فامیل ما هم سه ساله عروسی کرده پیش خانواده شوهرش زندگی میکنه یه پسر یک و نیم ساله داره الانم حامله است یکی دو هفته دیگه زایمان میکنه شوهرشم راحت بهش خیانت میکنه این بد بختم گریه میکنه میگه شوهرم‌خیانت میکنه منم مثل سگ هر روز توله میکنم (البته بلانسبت جمع)

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊

ینی تو ی خونع همه چیش مشترک؟،،خیلی سخته ماهم همیشع تو خونه مشترک بودیم البته مجردم همش خونع اقاجونم بودیم خیلی اذیتمون میگنن. خونه نداریم.

کاربری قبلیم (farahhhhhhhhhh)که تعلیق شدم.دردی ست چون خنجر یا خنجری چون درد این من که درمن پیوسته میگرید....کشتی چیه کاپیتان!!!!من ارزوهام غرق شدن💔چشمام میدید اما قلبم باور نمیکرد.. .قلمت بشکند روزگار گر‌ ننویسی بر ما چه گذشت.. هرچقدرم قوی باشی بازم کم میاری.نیست کسی حال مرا درک کند کاش این روح شبی جسم مرا ترک کند...خسته از جانی که گرفتار تن است.....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم ک خداریخت بهم...یادت باشه هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.دختر مغرور و عصبی ولی درعین حال مهربون و اروم و متین😇😇