2410
2553
عنوان

سلام بچه من 11 هفتمه باردارم قند بارداری گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 20 پست
منم‌دارم دستگاهشو بالاتر از آزمایشگاه نشون میداد.قند ناشتای منم یکم بالا بود با متفورمین کنترل شد.تو ...

منم شنیدم بالا تر من کلا نون وبرنج و هرچیز شیرین و حذف کردم عزیزم نگران بچمم خیلی عذاب کشیدم تا الان تو شیکمم دارمش جاصرم تا ابد بخاطرش گشنگی بکشم اما چیزیش نشه

منم شنیدم بالا تر من کلا نون وبرنج و هرچیز شیرین و حذف کردم عزیزم نگران بچمم خیلی عذاب کشیدم تا الان ...

چیزی نمیشه نگران نباش فردا که بری دکتر به هر صورتی شده کنترلش میکنن.گرسنگی به خودت نده اصلا اونجور قند میره بالا ی مدت زیادی که چیزی نخوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی نمیشه نگران نباش فردا که بری دکتر به هر صورتی شده کنترلش میکنن.گرسنگی به خودت نده اصلا اونجور ق ...

اره ببین امروز بعد از صبحانه رفتم حمام اومدم از گشنگی داشتم ضعف میکردم ولی باید 2 ساعت ناشتا بودم رفت بالا از 113 شد 126 

ولی دیروز بعد ناشتام یدونه کمم بود

اره ببین امروز بعد از صبحانه رفتم حمام اومدم از گشنگی داشتم ضعف میکردم ولی باید 2 ساعت ناشتا بودم رف ...

تو این دوساعت ها کارایی که خیلی انرژی ازت میگیره انجام نده.بذار بعدش.یاد اولای بارداری خودم افتادم از این دستگاهه متنفرم.دیگه م باهاش چک نکردم.تمام سر انگشتام سوراخ سوراخ بود🙁

2720
 تو این دوساعت ها کارایی که خیلی انرژی ازت میگیره انجام نده.بذار بعدش.یاد اولای بارداری خودم اف ...

اخ گفتی🥺من خودم کم خون بزور فشار میدم لعنتی تو 11 هفتگی خیلی زود گرفتم