2737
2734

سلام بچه ها من 11 هفتمه رفتم ازمایش قند ناشتا 145 بود 

اومدم خونه دستگاه تست قند گرفتم 3 روز رژیم دارم الان ناشتا 113 بود 2 ساعت بعد صبحانه 126 بود😔

چیکار کنم؟ 

خیلی خطرناکه؟ 

فردا میخوام دکتر غدد نوبت بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم حتما تحت نظر پزشک باش اونا برات رژیم و دارو تعیین میکنن نگران نباش.

شیرینی جات رو حذف کن و غذاهای نشاسته دار هم کم بخور.ایشالا بسلامتی بگذرونی این دوران رو 

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣

با دارو کنترل میکنن اگه نشد انسولین.تست قند خونگی ها زیاد اعتباری بهشون نیس پایین و بالا نشون میده. چندساعت ناشتا بودی و آزمایش دادی؟شب قبلشم بهترع چیز سبک بخوری

قند ناشتات بالاس.‌تازه هفته ات پایینه..خیلی رعایت کن...چن کیلویی

وزنم بالا 94 کیلوام 

اره نمیدونم چقد زود گرفتم من ویار عجیب داشتم که هیچی نمیخورم حتی قرص میخوردم بالا میاودم قند گرفتنم 0ی بود

وزنم بالا 94 کیلوام  اره نمیدونم چقد زود گرفتم من ویار عجیب داشتم که هیچی نمیخورم حتی قرص میخو ...

حتما تحت نظر دکتر تغذیه باش و هر روز قندتو چک کن

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
2738
 با دارو کنترل میکنن اگه نشد انسولین.تست قند خونگی ها زیاد اعتباری بهشون نیس پایین و بالا نشون ...

کلا دوروز سبک میخورم هرچیزی قند داره حذف کردم غذاهام سبک واینکه دستگاه اکو چک میگن خوبه دستگاهش  10 ساعت ناشتا بودم

[QUOTE=212616342]اره فردا میرم  الان کاملا رعایت میکنم برام دعا کنید بعد کلی انتظار و دارو درمان باردار شدم[/QUO

به امید خدا 

ان شاالله به سلامتی نی نیتو به دنیا بیاری رعایت کنی ودارو بخوری ان شالله مشکلی پیش نمیاد منم دیابت داشتم

چهارده صلوات لطفا برا حاجتم بفرستید
کلا رعایت میکنم نونمم سنگگ یه کف دست خیلی رعایت میکنم

خوبه کاملا رعایت کن که لامصب خیلی بده..

منم بعد هفت ماهگی یکم قند گلوکزم بالا بود دکتر قرص داد خودمم تا حدودی رژیم رو رعایت میکنم همش نگرانم بچه کم وزن باشه 

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣
کلا دوروز سبک میخورم هرچیزی قند داره حذف کردم غذاهام سبک واینکه دستگاه اکو چک میگن خوبه دستگاهش  ...

منم‌دارم دستگاهشو بالاتر از آزمایشگاه نشون میداد.قند ناشتای منم یکم بالا بود با متفورمین کنترل شد.تو بارداری خیلیا اینجورن نگران نباش برو دکتر تحت کنترل باشی

2706