2726
میگن لوزی خونه رو بزرگتر نشون میده درسته؟؟؟

اینو نمیدونم چون سالنم بزرگ بود . ولی واسه من اولین بار ک دیدم کلی غر زدم ک چرا اینطوریه .. ولی بعدش خوشم اومد .  

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیشه عکسشو بزاری  من دودلم نمیدونم چی بهتره

من دیگه اونجا نیستم عزیزم . میخوای عکس از نت برات بزارم ببینی

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

عکس نتی هست برای من رنگ بالایی بود ولی مدل پایینی لوزی 

...دورش چارچوب سالنم مربع بود کل وسطش لوزی . خیلی شیک بود.حالا بازم سلیقه ایه بستگی به رنگ کاشی و ابعادشم داره

2706