2733
2734
عنوان

کفش برای سیسمونی چ سایزی بگیرم

218 بازدید | 15 پست

دخترونه و پسرونه بگید چ سایزی مناسبه 

چون پسرا پاهاشون معمولا بزرگتر از دختراس میگم جدا بگید 

یدونه گرفتم خیلی بزرگه بنظر ۲۷ ه 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاپوش بخر

ن چیز کاربردی میخوام پاپوش فقط ب درد مهمونی میخوره 

ضمن اینکه دکتر میگه پاپوش چون هنوز بچه امادگی راه رفتن نداره باعث میشه ناخونش بره تو گوشتش

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 
2728
پسرم یکسالشه ۲۱میپوشه دیگه خودت حساب کن ،۲۷مال ۳ساله

اره فک کنم خیلی دیگ بزرگه 

پسرتون راه میرن تو یکسال ؟ 

من تنها پسر بچه ای ک دیدم برادر زادمه اونم خیلی دیر راه افتاد برای همین نمیدونم

من کفش ۲۱ خریدم  ۲۷ بزرگه واسه دوسال خوبه

اهان پس همون ۲۱ خوبه 

چون متولد بهاره بنظر شما صندل بگیرم خوبه چون منطقه گرمسیری هم هستیم 

2738

۲۷دختر ۵ ساله

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اهان پس همون ۲۱ خوبه  چون متولد بهاره بنظر شما صندل بگیرم خوبه چون منطقه گرمسیری هم هستیم  ...

اره ۲۱ صندل یا پاپوش بگیر چون اونقدراهم تو خیابون راه نمیرن

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اره یکسال راه میرن اکثرا 

ممنونم 

۲۷دختر ۵ ساله

بنظرتون دخترونه کوچیک ترین سایز چیه ؟ 

بنظرتون دخترونه کوچیک ترین سایز چیه ؟ 

۲۰ یا ۲۱ بگیر همه از ۲۰ ۲۱ شروع میشن یه دونه بگیر چون جلو جلو بگیر ممکنه مثلا ۲۳ زمستونی میخری ولی براش بزرگ میشه یخ دونه بگیر بسه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
۲۰ یا ۲۱ بگیر همه از ۲۰ ۲۱ شروع میشن یه دونه بگیر چون جلو جلو بگیر ممکنه مثلا ۲۳ زمستونی میخری ولی ب ...

ممنون

2706