2726

من خودم یه بچه ۵ ساله دارم. ولی الان بنا به درخواست همسرجان یه سال ونیمه که تو اقدامم هرچند خودمم دوست نداشتم فاصله سنی اشون زیاد باشه ولی باردار نمیشم. بعد الان جدیدا شاغل شدم شغل خوب با حقوق خوب میدونم اگه باردار بشم شغلم رو از دست میدم خیلی هم تلاش کردم. بعد این ماه از موعدم خیلی گذشته بود همش استرس داشتم اگه حامله باشم پس کارم چی که دیدم امروز پریود شدم. واقعا نمیدونستم خوشحال باشم یا ناراحت اینکه بدنم مشکل داره و بچه دار نمیشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا مثل منید😂

البته با این فرق ک من بچه ندارم

ولی خوب تصمیم رو گرفتم اگه باردار شدم تا ۷ ماهگی برم سرکار بعد اون رو بمونم خونه

بعد اینکه بچم بزرگتر شد دوباره برم سرکار اگه سابقه خوبی به جا بزارید بازم اونجا استخدام تون میکنند

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

اگر واقعا تک فرزند بودن بچه ات واست مهم نیست خوشحال باش.

اگر به بچه دوم فکر میکنی وبلاخره قصد آوردنش رو داری نااااراحت باش وپیگیر درمان

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
بدنت اكه مشكل داشت كه سر اولي هم باردار نميشدي

بهش میگن ناباروی ثانویه 

میشه 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

اگه به خودم باشه و واسه خودت بخوام بگم میگم خوشحال شو

ولی ازدید بچت باید ناراحت بود من خودم واقعا میگفتم خواهر برادر چیه ادم تک فرزند باشه حال کنه

ولی ازوقتی جاریم اومد وتک دختره ویه مدت خیلی زیادی تک فرزند بوده میبینم که چه مشکلات زیادی دارن تک فرزندا ،که ماها اصلا درکشون نکردیم، باهام دردودل میکنه دلم براش کباب میشه

همشم دنبال یه نفر میگردن که بتونن باهاش بدون دغدغه حرف بزنن

خیلی بهم میگه خوش به حالت خواهر داری،کاش توخواهر من بودی یا خواهر داشتم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2706