2726

همین امروز یه سنجاق داخل لباسشویی پیدا کرد کلی فحش رکیک داد که لاستیک لباسشویی رو خراب کردی ،هر چییی از دهنش درومد بارم کردو رفت بیرون😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بهش می‌گفتی اگه انقدر بیکار و خاله خانباجی هستی که مثل ننه بزرگ عروس امیرزا تو لباسشویی‌رو می‌گردی خبر نداری برو تو کیسه جاروبرقی‌رو ببین چه خبره 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

امان از فحاش 

چرا .؟؟؟ 

همیشه اینجوریه 

تحمل نکن نمیگم زندگیت ول کن برو پیش مشاور ازش مشاوره بگیر باید ی تغییر اساسی بدی نمیشه اینجوری راست میگم همین جوری پیش بره تقریبا ی 3 سال بعد دست بزن پیدا میکنه ها 

بهش می‌گفتی اگه انقدر بیکار و خاله خانباجی هستی که مثل ننه بزرگ عروس امیرزا تو لباسشویی‌رو می‌گردی خ ...

🤗🤗🤗🤣🤣🤣

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.
لاستیک لباسشوی؟؟؟؟؟؟؟؟🙄🙄🙄اون دیگه جیه والا من یه عالمه جیز میز هربار تو ماشین پیدا میکنم😁

والا خیلیم خوب کار کرد،اصلا همش میگه تو وسایلو خراب میکنی بعدش کلی فحش😢

2706