2703
2553
عنوان

یبوست شدید کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 39 پست
واقعا؟؟ شما هم شدید بود چند روزهه؟

عزیزم من خیلی شدید در حد خونریزی مقعد و درد زیاد

دکتر هم رفتم هر خوراکی که بره یبوست خوب بود هم میخوردم ولی فایده نداشت 

تا اینکه به پیشنهاد یه دوست مربای گل محمدی خریدم و هر صب با کره میخوردم و کم کم شکمم روان شد

از قد کشیدن یکدیگر نترسیم ما همه درختان یک جنگلیم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خورذم فایده نداشت بجز دارو دکتر 

من قبلا تا حد مرگ رفتم.فقط شیر داغ که می‌خوردم تأثیر داشت بعد یه مدت روزی سه یا چهار بار شربت سرکه انگبین درست میکردم می‌خوردم و خوب شدم.همش از استرس و اضطرابه

2720

منم بعد زایمانم یبوست و شقاق گرفتم دکترم یه قرص و یه پناد داد خوب بود 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

شیاف گلیسیرین نزدی؟

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

قرص بیزاکودیل هر ۱۲ ساعت یکی بخور عالیه

من فقط با این قرص خوب شدم

شما طبع معدتون به شدت سرده برای همین یبوست دارید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

اوه من یبار خیلی یبوست شدید گرفتم با دارو هم خوب نشد شوهرم رفت عطاری بهش سه تا گیاه داده بود یکیش گل سرخ بود اون دوتا رو نمیدونم اسمشون چیه 

ینی خوردم چند ساعت بعدش دیگه کلا تو دسشویی بودم زیادی اثر گذاشت😂😂

در انتظار تو راهی🤰💗
2714

روی سالاد کاهو روغن زیتون بریز بخور خوبه

آلو زرد و آلو قرمز هم خیلی خوبه

کره خوردن هم خوبه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲