2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امضامو بخونین فکر کنم صرع باشه

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
2738
نه بابا چی میگی 

عزیزم همسر من و پسر ایشون @تشنج       این حالت هارو دارن و مشکل صرع دارن.امیدوارم برای شما همچین چیزی نباشه.بازم دکتر رفتن که ضرری نداره خیالتون راحت میشه

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
علائمش چیه عزیزم؟

هیچی فقط گاهی تو خواب می پره یا انگشتاشو تکون ریز میده.یا کاهی تند تند پلک میزنه.زوددعصبی و خسته میشه دپاکین پونصد میخوره

عزیزم همسر من و پسر ایشون @تشنج       این حالت هارو دارن و مشکل صرع دارن.امیدو ...

من نیستم ولی پرش دست وپا تو خواب دخترم چن سال پیش داشت من یکماه تمام دیونه بودم بخاطزش کلی دکتر آزمایش سونو نوارمغز که اومدی بود بعد فهمیدم اکثراً اینجوری حالا یکی کم یکی زیاد

زندگی کمی مهربان باش😫
من نیستم ولی پرش دست وپا تو خواب دخترم چن سال پیش داشت من یکماه تمام دیونه بودم بخاطزش کلی دکتر آزما ...

نوار مغز گرفتین و ازمایش اینا بردین مشکلی نداشت؟ بعد از چند سال الان بهتر شده بچتون؟ 

2706