2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ی هفته دیگه برو مجدد نه اتقاق میافته مشکلی نداره

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

گفت اندامش کوچیکه معلوم نیس دختره یا پسر 😕

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
خواستی بهش بگی تویی که ‌بلد نیستی وگرنه از ۱۱_۱۲ هفته میگن 

گفت دو هفته دیگه بیاید 

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
2714

وا اندام چی کوچیکه ۱۸ هفته قشنگ مشخصه دستگاه نشون میده دیک اینجایی ک‌میری نرو‌اینهمه ادم گفتن عوض کن جاعه سونو رو میخوای وایسی بچه بدنیا اومد بفهمی جنسیت رو دوهفته دیگ میشه ۲۰ هفته من‌تا حالا نشنیدم هفته بچه اینقد بالا باشه ک‌ نفهمن

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
 برو‌نگران نباش قدرت تشخیصش ضعیفه وگرنه بچت هیچ مشکلی نداره🌹

تو گوگل زدم نوشته شاید مشکلات هورمونی نزاره اندام جنسی تشکیل بشه .نگران شدم 

وا اندام چی کوچیکه ۱۸ هفته قشنگ مشخصه دستگاه نشون میده دیک اینجایی ک‌میری نرو‌اینهمه ادم گفتن عوض کن ...

همین آقا هفته ۱۳ گفت پسره

2706