2204

نه عزیزم یک سونوگرافی دیگه برو

من یاد گرفتم روی آدما زوم نکنم چون بی کیفیت میشن🌝من همونم که میگم بذار مردم هرچی میخوان بگن من زندگی خودمو میکنم چون من یک دیوونه ی ردیم. خدا، خانواده ام، بهترین رفیقم، و کیدرام و کیپاپ خط های قرمز من هستند. با خدایم به همه جا رسیدم و با دعای خانواده ام این جایگاه را تصاحب کردم، رفیقم بهترین یاور و کیدرام و کیپاپ انگیزه ی من بود. یاد بگیریم به یکدیگر احترام بگذاریم سپاس
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

ی هفته دیگه برو مجدد نه اتقاق میافته مشکلی نداره

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
گفت اندامش کوچیکه معلوم نیس دختره یا پسر 😕

خواستی بهش بگی تویی که ‌بلد نیستی وگرنه از ۱۱_۱۲ هفته میگن 

خداوندا.. برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده... (زندگیم پسرام❤️❤️)

وا اندام چی کوچیکه ۱۸ هفته قشنگ مشخصه دستگاه نشون میده دیک اینجایی ک‌میری نرو‌اینهمه ادم گفتن عوض کن جاعه سونو رو میخوای وایسی بچه بدنیا اومد بفهمی جنسیت رو دوهفته دیگ میشه ۲۰ هفته من‌تا حالا نشنیدم هفته بچه اینقد بالا باشه ک‌ نفهمن

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2050
 برو‌نگران نباش قدرت تشخیصش ضعیفه وگرنه بچت هیچ مشکلی نداره🌹

تو گوگل زدم نوشته شاید مشکلات هورمونی نزاره اندام جنسی تشکیل بشه .نگران شدم 

تورا دیدم و دید من به زندگی تغییر کرد...
تو گوگل زدم نوشته شاید مشکلات هورمونی نزاره اندام جنسی تشکیل بشه .نگران شدم 

نه جونم. ولی از من میشنوی سونوگرافی رو عوض کن

خداوندا.. برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده... (زندگیم پسرام❤️❤️)
وا اندام چی کوچیکه ۱۸ هفته قشنگ مشخصه دستگاه نشون میده دیک اینجایی ک‌میری نرو‌اینهمه ادم گفتن عوض کن ...

همین آقا هفته ۱۳ گفت پسره

تورا دیدم و دید من به زندگی تغییر کرد...