2737
2734
عنوان

شما باشید میبخشید ؟

225 بازدید | 11 پست

اول بگم با همسرم مشکلی نداریم مرد خوبیه خیلی کارا برام کرده

دیشب سر یه دعوا جلو پدر مادرش بهم بی احترامی کرد (در حد دو سه کلمه حرف زشت اونم تو عصبانیت شدید)

عصبانیتش از این بود که من بی خبر دو ساعت رفتم بیرون اخه ناراحت بودم رفتم هوا بخوره به سرم .... ولی خب باید خبر میدادم میدونم ، انگار دید من نیستم رفته همجارو گشته و نزدیک بود تصادف کنه و .... 😔

بابت اون حرفاش جلوی خانوادش برام گل و کیک خرید جلو مامان باباش و داداشش ازم معذرت خواهی کرد 

ولی من همچنان هی پیشه خودم میگم کاش اونجوری نمیگفت جلوشون و خجالت زدم هنوزم چیکار کنم ؟ بیخیال شم ؟

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️

ماهم دوسه هفته پیش جلوی مادرم اینا سربچه دعوا کردیم خیلی بده اینجوری منم ناراحتم اینجوری شد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ماهم دوسه هفته پیش جلوی مادرم اینا سربچه دعوا کردیم خیلی بده اینجوری منم ناراحتم اینجوری شد

منم خیلی ناراحتم

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2738

اره دیگ جبران کرده، درسته معذرت خواهی چیزطو درست نمیکنه، ولی بهش حق بده نگرانت بوده، مردا اینجورین دیگ،حساسن، بزار پای دوس داشتنش، میدونم نباید جلوی خانواده اونجوری میکرد، ولی همطن ک جلوی اونا هم ازت معذرت خواهی کرده، نشونه درکشه

شما خیلی کار بدی کردی بدون اجازه شوهرت رفتی. باید با اجازه شوهر بری بیرون وگرنه تا بری برگردی فرشته ها لعنت میفرستن. از خودم نمیگم قران و کتاب دعا دیذم

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

بله بیخیال شین

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️