2737
2734

بگین

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

سریع برو‌تو کار شستشوی حلق و بینی 

همون روز دوم برو دکتر متخصص عفونی دارو مخصوص بگیر 

قرنطینه کن  هر علامتی مشابه سرماخوردگی حتی اگه فقط یکیش باشه مثل تب یا آبریزش یا سوزش گلو احتمالا کروناس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من والا دو بار گرفتم 

خانوادم فک کردن دارم خودمو لوس میکنم

من اصلا نمیتونستم چیزی بخورم و کمرم درد میکرد طوری که شبا از شدت درد بیدار میشدم

بردنم دکتر گفت کرونا داشت و ریش درگیر بود خوب دووم اورده بدون دارو 

دفعه اول تب و بدن درد داشتم و اصلا حال نداشتم

بله عکس خودمه نه زیر20نیستم21سالمه نه باردار نیستم تیکر تولدمه
2731

سلام عزیزم.من کلا ادم سرمایی هستم.من مرداد گرفتم.از دوروز قبلش به اب دست میزدم سردم میشد.شبرقبلش هم آبریزش بینی گرفتم.دیگه تا ظهر حالم خراب شد رفتم دکتر.دارو داد و گفت کروناست.دیگه تست ندادم.چون شوهرمم داشت گفت تو هم داری.دیگه اومدیم خونه داروهامو سر وقت کامل خوردم.پارچ اب کنادم بود.تند تند آب میخوردم و دم نوش اویشن و پونه و چای دارچین و نبات و.خلاصه خیییلی خییلی اب میخوردم.اینقدر پوستم خوب شده بود😆😆

بهد اب سیب خییلی خوردیم.هویج گرون بود نتونستیم بخریم.بیشتر سوپ میاوردن برامون.بعد گاهی ماهیچه میذاشتم تو شیشه و میداشتم تو قابلمه میخوردیم.ماسک کلا رو دهنم بود بخاطر دخترم.اصصلا کار نمیکردم.استراحت خییلی مهمه.مال من شکر خدا زیاد شدید نشد و فقط دو شب نخابیدم.پای بی قرار داشتم😂😂دیگه همین.اب و مایعات خیییلی بخور.ببین چقدر گفتم

اهان راستی من سرفه هم نداشتم میدونی چرا؟

از روز اول سرم شست و شو گرفت شوهرم هر بار رفتم دستشویی قرقره کردم.مامانم اینام هم زمان با من داشتن.اونا این کارو نکردن خییلی بد سرفه می کردن.من از اولش روزی 3 تا 4 بار قرقره می کردم با سرم شست و شو.اینم خیییییییلی مهما.

این همه نوشتم عمل کنیا😍😍😍

2738