2733
2734
عنوان

تورو خدا کمک کنید لازمه

132 بازدید | 11 پست

انگیزه درس خواندن ندارم رشتم انسانیه و دهمم هیچ هدف شغلی هم ندارم فقط بخاطر در امد میخواستم کار کنم که الان دیگه نمیتونم درس بخونم اصلا متنفرم از درس

ترک تحصیل کنم؟ چون خیلیای دیگه هستن که بدون درس هم موفق شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیپلم بگیر اشتباه نکن بعدش برو دنبال یه هنر الان کارهای آرایشی مثل ناخن کاری و ماساژ و .... خیلی طرفدار و درآمد داره یه مدت تحمل کن دیپلم بگیر الان زیر دیپلم بی سواد حساب میشه

2731

برای دختر شغلهای بدون تحصیلات انجامشون خیلی سخته 

مگر اینکه دنبال یه هنر بری

اماخب تحصیلات خیلی مهمه

ادامه بده عزیزم

کم تلقین کن و انرژی منفی بده

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
برای دختر شغلهای بدون تحصیلات انجامشون خیلی سخته  مگر اینکه دنبال یه هنر بری اماخب تحصیلات خی ...

احسنت 

خیلی موافقم

شغل های بازاری و واسطه گری که ممکنه نیاز به مدرک خاصی نداشته باشن )هرچند که حتی این شغل ها هم الان کسایی که کسب و کار خوندن تخصصی تر میتونن انجام بدن و بدون مدرک ها کم کم دارن کنار میرن) انقدر در ایران محیط مردونه داره که عملا نمیتونه وارد بشه

در تلاش برای بهتر شدن💫
2738