2726
عنوان

بچه ها کمک دوست پسرم میخواد بیاد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 71 پست

عزیزم مهم پدرومادرت کاری به بقیه نداشته باش.اگه میبینی هیچ وقت بااون خواهروبرادرت ارتباط نداری اصلادرموردشون باخواستگارت حرف نزن.انگاراصلاوجودندارن.باخانواده ات هم هماهنگ کن.توهمه خانواده هااختلاف هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصل پدر و مادرت هستند خواهر و برادر ممکن همه جا مشکل پبش بیاد نگران نباش ان شاالله که همه چی درست ...

خدا کنه اونا هم یه مشکلاتی هست ولی با توکل به خدا میرم جلو ببینم چی میشه

چه مادر خوبی بازم سیاست بلد بود نزاشت زندگیا خراب شه مادر من بلد نیست اصلا

برا دخترش تا دلت بخواد سیاست داره این داماد رو هم پدرشوهرم خودش رک به پسره گفت بیا دخترمو بهت میدم خیلی باسیاسته خیلی

2728
عزیزم مهم پدرومادرت کاری به بقیه نداشته باش.اگه میبینی هیچ وقت بااون خواهروبرادرت ارتباط نداری اصلاد ...

اخه پدر و مادرمم یه سری مشکلات هست...کلا همه چی ریده

با توکل به خدا میرم جلو ببینم چی میشه

چند نفرمون با هم ارتباط نداریم کلا و اینکه خودمم کلا خوابگاه زندگی میکنم بنظرت بازم مشکلی نداره؟

دانشجویی تو خابگایی؟

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
برا دخترش تا دلت بخواد سیاست داره این داماد رو هم پدرشوهرم خودش رک به پسره گفت بیا دخترمو بهت میدم خ ...

عالین اینا😐بنظرم همه مشکلاتو دارن ولی همه برخودشون با مشکلات اینطوری نیست ایول بهشون

خانواده درجه یک منظورمه کلا پانسیون زندگی میکنم😔

پس چطور تا الان نفهمیده؟ب نظرم باید بهش میگفتی

خوابگاه رو میدونه ولی دلیلشو نمیدونه  میکنه فقط به خاطر کاره

اهاااان،خوبه پس ،فک کردم کلا نمیدونه

ب نظرم نگو ،لازم نیست همه چیزو دوطرف بدونن،این مسئله مربوط ب خانوادتونه،بذار خودش بعدا کم کم متوجه بشه

استرسم نداشته باش عزیزدل 

انشاا... همه چیز ب خوبی پیش بره و هرچی ب صلاحته 🌹

عالین اینا😐بنظرم همه مشکلاتو دارن ولی همه برخودشون با مشکلات اینطوری نیست ایول بهشون

برای دختراش آره عزیزم اصلا پشتشون روخالی نمیکنن تا می‌تونن کمک مالی همه چی خیلی دختر دوستن

[QUOTE=212597754]اخه پدر و مادرمم یه سری مشکلات هست...کلا همه چی ریده با توکل به خدا میرم جلو ببینم چی عزیزم ان شالله هرچی خیربرات پیش بیاد.ولی اگه همه چی اوکی شدفاصله ات روباخانواده ات حفظ کن سعی کن درموردشون باشوهرت زیادحرف نزنی وزیادرفت امدنکنی.

اره نمیان یکی از خواهرام و یکی از برادرام

از این جور مشکلا تو بعضی خانواد ها هست،خودتو ب خاطرش ناراحت نکن گل،ب تو مربوط نیست ک

2706