2737
2734
عنوان

بچه ها کمک دوست پسرم میخواد بیاد خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 71 پست
چند نفرمون با هم ارتباط نداریم کلا و اینکه خودمم کلا خوابگاه زندگی میکنم بنظرت بازم مشکلی نداره؟

اگر واقعا دوست داشته باشه تو رو می خواد بگیره نه خانوادتو که پس احتمالش ۹۰ درصد که مشکلی نداشته باشه نمیدونم می خوای بهش بگو همه چیو بعد نگه چرا نگفتی ، نظرت چیه ؟

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند نفرمون با هم ارتباط نداریم کلا و اینکه خودمم کلا خوابگاه زندگی میکنم بنظرت بازم مشکلی نداره؟

یعنی خواهر و برادرا با هم در ارتباط نیستین و ممکنه واسه مراسم عقد نیان؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
ای بابا اخه مگ تقصیر ماس تو اینجور خانواده ها به دنیا اومدیم😔😔😔

فکرشو نکن ،منم خیلی مشکل دارم ، حدودا شبیه تو،ینی یکم اختلاف دارم با خانواده م ، کاریش نمیشه کرد 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2728
خانواده درجه یک منظورمه کلا پانسیون زندگی میکنم😔

نمیشه پنهان کرد متاسفانه ،یواش یواش بهش بگو اگه ادم خوبی باشه میمونه 😔😔😔 ایشالا مشکل همه حل بشه ،منم خیلی گرفتاری دارم ،خیلی وقتا جا زدم ولی چاره ای جز ادامه دادن نیست 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2738
اره نمیان یکی از خواهرام و یکی از برادرام

بهش بگو،اما مساله رو باز نکن،ببین خودش چقد پیگیره،بعدش راجبش ازت سوال میپرسه یا نه،فقط بین حرفات بهش اشاره کن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

هعییی این بدبختی رو منم دارم همش عذاب کشیدم سرش فعلا کلا بیخیال ازدواج شدم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
بهش بگو،اما مساله رو باز نکن،ببین خودش چقد پیگیره،بعدش راجبش ازت سوال میپرسه یا نه،فقط بین حرفات بهش ...

باشه خیلی ممنونم عزیزم بابت راهنماییت سر بسته بهش میگم ببینم واکنشش چیه

2706