2737
2734

سلام بچه ها من چند سالیه که با یه نفر تو رابطم و جدیدا میخواد بیاد خواستگاری

مشکل من اینه که خانوادم یه شرایط خاصی دارن که ممکنه هر کسی قبول نکنه

و اختلافات خانواگی متاسفانه زیاد داریم😔😔

حالا بنظرتون چطوری بهش بگم؟؟

اصلا بهش بگم؟؟

چون بعدش وارد خانوادمون بشه تابلویه متوجه میشه

بنظرتون برخوردش چیه؟؟😔

واضح تر توضیح میدادی من ک نفهمیدم چیو باید توضیح بدی بهش

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه اختلاف خانوادگی همه جا هست،وقتی رو زندگی آیندت تاثیر نمیذاره دلیلی نداره بگی،بذار بعدا متوجه میشه کم کم،تو هم وارد خانوادش بشی بعضی چیزهرو میفهمی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738

منم شرایطم مثل شما بود،اومدن خاستگاری چون همسرم خیییلی دوسم داشت ب خانوادشون گفته بود حرف نزنید ب شما ربطی نداره ...ازدواج کردیم اما حالا خانوادش زبونشون دراااااز شده و همییشه ی خدا با گوشه کنایه صحبت میکنن باهام،همسرمم پشتم نیست ب خانوادش حق میده

منم شرایطم مثل شما بود،اومدن خاستگاری چون همسرم خیییلی دوسم داشت ب خانوادشون گفته بود حرف نزنید ب شم ...

ای بابا اخه مگ تقصیر ماس تو اینجور خانواده ها به دنیا اومدیم😔😔😔

نه اختلاف خانوادگی همه جا هست،وقتی رو زندگی آیندت تاثیر نمیذاره دلیلی نداره بگی،بذار بعدا متوجه میشه ...

چند نفرمون با هم ارتباط نداریم کلا و اینکه خودمم کلا خوابگاه زندگی میکنم

بنظرت بازم مشکلی نداره؟

چند نفرمون با هم ارتباط نداریم کلا و اینکه خودمم کلا خوابگاه زندگی میکنم

اقوام درجه یک یا دو؟ ینی خواهر و برادرتون با شما یا پدرو مادر ارتباط ندارن؟ اگه اقوام درجه دو مثل دایی و عمو و ... هستن اصلا نگو ،چون مهم نیست ، خوابگاهی که گفتین شما دانشجو هستین یا کلا پانسیون زندگی میکنین؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706