2726
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27053 بازدید | 259 پست
ببخشید این استیکر توی امضاتون بعد از صلوات علامت چی هست 

خنده 😅

چطور ؟ 

جمله بعدشم یه شعر از ابی 

اگه کار بدی کردم بگید من طاقتشو دارم 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخ زنداییت میترسیده هیچی نمیگفتههه  قشنگ دید میزدیا!!

نه بخدا اصلا به سینه اش توجه نمی‌کردم

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
حالا بعدا بگو بهش اگ باهاش راحتی اشکال نداره

آره خودشم چیزی نمی‌گفت می‌خندید فکر نکنم ناراحت شده باشه

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
2728

مادر شوهر من شک داشت که من به پسرم شیر میدم یا شیر خشک چون منو کم میدید برای همین همیشه نگاه میکرد

من از سال ۹۷ عضوم متاسفانه گوشیم رو برگردوندم به تنظیمات کارخانه و رمزم هم فراموش کرده بودم نتونستم اون کاربری رو دوباره داشته باشم اگه کسی می‌تونه کمک کنه که من همون کاربریم رو داشته باشه ممنون میشم
😂 نمیزارم مشخص باشه ولی بازم نگا میکنه 

وا بده دیگه نگران پسرشه ، نمی‌ذاری مجبوره به تلاش ادامه بده 😂😂

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
خنده 😅 چطور ؟  جمله بعدشم یه شعر از ابی  اگه کار بدی کردم بگید من طاقتشو دارم

نه نمیگم کار بدی کردید😊 یه نفر کنارم بود میگفت  این استیکر یعنی صلوات را مسخره کردن گفتم نه این استیکر خنده هست🌹گفت مگه صلوات خنده داره خلاصه گفتم بذار از خودشون بپرسیم سوتفاهم برطرف بشه 😊

منم همیشه این کارم بود ولی متاسفانه شعور که نداشتن یهو بردارشوهرم دروهول میداد میومد تو یا مادرشوهرم ...

ای بابا.دروقفل میکردی خب🤔

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
نه نمیگم کار بدی کردید😊 یه نفر کنارم بود میگفت  این استیکر یعنی صلوات را مسخره کردن گفتم نه ای ...

بله خنده هست ولی خنده با مسخره کردن تفاوت داره

استیکر خنده برای اینه که بجای صلوات جلیل به شوخی گفتم صلوات جدید خخخ

بیشتر دلم میخواست دیگران خنده روی لبشون بیاد

ولی با این نظر شما یکم به فکر رفتم ممکنه دیگران هم فکر اشتباه کنن 

ولی ممنون که انقدر زیبا مانع قضاوت شدید باعث افتخارم بود 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
بله خنده هست ولی خنده با مسخره کردن تفاوت داره استیکر خنده برای اینه که بجای صلوات جلیل به شوخی گفت ...

قربونت عزیزم در پناه خداوند وحضرت محمد(ص) باشید 😍😍😍.انشاالله تو غربت دلتون نگیره و آرام و دلخوش باشید .🌸🌸🌸🌹🌹🌹 تازه من خودمم شعر ابی تو ذهنم نبود فکر کردم دلتون برای خونه ایران تون تنگ شده 😃

سرک میکشه باز اصن خجالت نمیکشه بخدا کله اش عین راداره هرچی به رو خودم میارم ک از رو بره هییییچ بخدا

وای مادر شوهر منم همین بود دلم میخواست خفش کنم

تازه میگفت خوب شیر داری😁. بعصی وقتا با شکم پاره پا میشدم میرفتم اون ور تر بی ادبیه ببخشید ( یکم روی تخت خوابم خون بود) میرفت به همه میگفت وای چه روزایی بود... خدا کنه به حق خدا من همچین مادرشوهری نشم🤲🤲🤲

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
یکی دوبار این کارو کردم دیدم پاشد رفت🤦‍♀️

بره 

اتفاقا کار خوبی میکنی

نری جلوشو بگیریاااا

آخه حیا هم خوب چیزیه

پیرزن نیست که بگیم عیب نداره

ببخشید تند رفتم اعصابم خورد شد اه😁

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
قربونت عزیزم در پناه خداوند وحضرت محمد(ص) باشید 😍😍😍.انشاالله تو غربت دلتون نگیره و آرام و دلخوش ب ...

ممنون مهربونم شما و خانواده هم همینطور

خب همینطوره 

اون آهنگ برای ایران هست منظورش از خونه ایرانه 🥺

2706