2726
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 27094 بازدید | 259 پست
😂😂😂😂😂 میگذره زیاد حرص نخور گلم ، ولی ادم عجیبیه ک تا الان نفهمید شما خوشت نمیاد نگاهش کنی کلا م ...

خودشو میزنه به نفهمی چن بار گفتمش چیه اینا الان یه ذره بهتر شده یه ذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوست دارم یکی بچه شیر میده شیر خوردن بچه رو ببینم مخصوصا اونا که قلوپ قلوپ شیر میخورن نمیدونستم ...

اگه طرف باهات راحت باشه اشکال نداره ولی اخه ادم معذب میشه بعد این کلااااااا زیاد نگا میکنه رو مخه

کاش فقط اون بود گلم کلا زیاد نگا میکنه

من پیش هیچ کس لباس باز نمی پوشم مخصوصا خانواده شوهر شاید لباس باز میپوشی و توجهش رو جلب میکنی سسعی کن شلوار تنگ و لباس باز پیشش نپوشی که توجهش جلب نشه

2728
اگه طرف باهات راحت باشه اشکال نداره ولی اخه ادم معذب میشه بعد این کلااااااا زیاد نگا میکنه رو مخه

خب باید بری تو اتاق که نیان .یعنی طرف اگر حساسه باید جدا بره شیر بده یا شال بکشه شاید یکی نمیدونه مثل من و زن شیرده و حرص بده که خیلی بده 

من پیش هیچ کس لباس باز نمی پوشم مخصوصا خانواده شوهر شاید لباس باز میپوشی و توجهش رو جلب میکنی سسعی ک ...

اوایل نمیدونستم الان همین کارو میکنم دیگه خودش یه بار گف چ اشکال داره مث دخترمی راحت باشم دلم میخاست بگم والا نگاهات نمیزارن راحت باشم کلا اون موقه هم میگف جاریت همش لخته جلو من میگفت خیلی بدم میومد ☹

2706