2137
2106
عنوان

مادرشوهرم وقتی به بچم شیر میدم....

7289 بازدید | 259 پست

همش سرشو میاره نگام میکنه خیلی بدم میاد نمیدونم چرا اینجور میکنه هروقت خونمونه میخام به دخترشیر بدم زل میزنه بهم میرم اونور تر باز سرشو میاره نگا کنه حالم بهم میخوره از این کارش

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

2166

نوه اش رو حین شیر خوردن میخواد ببینه

وگرنه خودشم می می داره

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم   
2165
2183

شال بنداز رو سین هات 

زنداداش منم نگاه میکنه موقعی که شیر میدم بچم الان شالمو میندازم نبینه

چالش حرف ناشناس            https://abzarek.ir/service-p/sg/1723                مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                       ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط سیب زمینی پیازا ممنوع ❌😒
نگران سایزته😁 من هیچوقت جلوی کسی بچمو شیر ندادم.میرفتم تو اتاق درو میبستم.میگفتم ببخشید من برم شیر ...

منم باید همین کارو کنم کلا خیلی نگا میکنه جلوش راحت نیستم حتی راه برم کاملا چک میکنه از فرق سر تا نوک پا ایییشش