2733
2734

حین عمل نمیفهمی بعدش بستگی ب دماغ قبل عملت داره ک چقدر استخونی بزرگ و نیاز ب شکستن داشته باشه یا نه.من درد نداشتم اما از خونریزی و کبودی و ورم و بند بودن بینی تا یکماه و قش و ضعف و بیحالی تا یکماه داشتم.الان یکسال و نیم میگزره بسیار راضی ام تهران عمل کردم.همه عمل و سختی هاش یکطرف دکتره من بمن گفته بود بعد یکهفته باید استخون بینی تو یکی با همه زور از دوطرف فشار بده ک برنگرده سرجاش و باریک جوش بخوره.اون فشار بود ک هردفعه سنی ۳ دفعه در روز بازد تکرار میشد و جونمو میگرفت

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حین عمل نمیفهمی بعدش بستگی ب دماغ قبل عملت داره ک چقدر استخونی بزرگ و نیاز ب شکستن داشته باشه یا نه. ...

که اینطور.. والا من هم از دردش میترسم هم اینکه بعدش سرمابخورم🤦‍♀️ سرفه ساده میکنم تا پس سرم درد میگیره.. نمیدونم اگه دماغمم عمل کرده باشم چقدر وحشتناک میشه

خداروشکر دورانش تموم شد😍 وای خیلی ام ترسناکه آدم عمل کرده باشه و مجبور باشه فشار بده🤦‍♀️ دماغ خودم بیشتر غضروفیه امیدوارم زیاد سخت نباشه..

2728
حالا ازین میترسن بعدش سرمابخورم🤦‍♀️ قشنگ فاجعه میشه

نه مراقبت کن ایشالا ک چیزی نمیشه 

حواستون به بعضی از کارا و حرفاتون باشه چون خیلی وقتا ببخشید کارچسب زخمو نمیکنه 

نن پریود منم وحشتناکخ دردش بیشتره

دختری هستم از تبار عشق...🙋🏻‍♀️قلبم ک هیج حتی پاش بیفته جونم رو هم میدم...😎🥰دختری هستم با قلبی مثل زلالی باران...🌧 و با عشقی به وسعت کهکشان ها...🌌یک کلام من نفسی دارم ک فقط به یک هوا بنده...❤🥺دوستان اگ امضامو میخونید برام صلوات بفرستید اجرتون با امام حسین😊
2738