2737
2734
عنوان

داداشم غش کرد😭

1357 بازدید | 45 پست

دوستان ما خانوادگی کرونا گرفتیم البته تست ندادیم 

الان داداشم خیلی حالش بد بود از دستشویی اومد بیرون افتاد 

بلندش کردیم یذره که نشست یهو رو دست مامانم غش کرد 

مامانم اون یکی داداشم فقط داشتن گریه میکردن بابامم خواب بود از خواب پرید شوکه شده بود 

من یذره اب پاشیدم صورتش چشماشو باز کرد

به نظرتون بخاطر کمبود اکسیژن بوده؟ 

یه دخترِ کاملا منطقی😊💎🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگو ک هنوز نبردینش بیمارستان!

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2738

چرا بیمارستان نمیرید خب؟ 

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706