2737
2734
عنوان

بگم بهم قرص خواب بدن قبل سزارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 63 پست
به لحظه به دنیا اومدنش ک فکر‌ میکنم گریم میگیره🥺🥺

عزیزدلم😘😘😘 یه احساس مشترکه بین همه ی مامانا😍😍😍😍😍 فقط امیدوارم نی نی آروم و خوابالویی قسمتت بشه،برا من که دوتاشونم رفلاکسی و کولیکی بودن،پدرمو درآوردن اونقدر گریه می کردن

⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ساعت 10صبح عمل شده بودم  برای من ژله و بستنی آوردن گفتن ساعت 11شب بخور من از بس حالم خوب بود بی خبر ساعت 7همشوخوردن خیلی گشتنم بود  بعدم ب خواهرم گفتم تختو آورد بالا نشستم اومد گفت انگار ک نه انگار عمل کردی بگیر بخواب ببینم نشسته برای من! 

2738
نه اصلا فقط بتادین ک میزنن روشکم ی کم یخ بود. ب دکتر گفتم بزار خوب بی حس شم چند دقیقه فرصت داد. بعدم ...

چقدر طول میکشه تا بدن کامل بی حس شه؟ شاید اون‌هایی ک میگن حس داشتیم کامل بی حس نبودن

😢😢😢 پسرمنم تا شش ماه گریه میکرد شبانه روز

بچه ی نق نقو برا مامان بیچاره ی سزارینی،آرامش و استراحت نمی‌ذاره.دخترای منم تا پنج شش ماهگی فقط زار میزدن،منم همراهشون..ولی دختر خواهرشوهرم،آروم و دایم در خواب،اولین بار که به کسی حسودیم شد،اون بود والا😅😅

⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹
بچه ی نق نقو برا مامان بیچاره ی سزارینی،آرامش و استراحت نمی‌ذاره.دخترای منم تا پنج شش ماهگی فقط زار ...

من طبیعی بودم ولی به فاصله ۲۳ روز از دختر عموم باورکن هیشکی نمیتونست پسرمو تحمل کنه اونوقت اون فیلم میگرفت از خواب پسرش برامن میفرستاد😢😢

2706