2410
2553
عنوان

بگم بهم قرص خواب بدن قبل سزارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 63 پست
باشه عزیزم مرسی از امثال‌که تو اثترسو از ادم‌دور میکنن

قربونت عزیز

من دو بار سزارین شدم موقع عمل واقعا درد نداره بعدش هم مرتب شیاف میذاری خیلی اثر خوبی داری و درد رو کم میکنه. بعد عمل هم از زمانی که اجازه دادن چیزی بخوری  تا میتونی مایعات و چای و نسکافه بخور تا بی حسی زودتر از بدنت خارج شه 

انشاالله که بسلامت زایمان کنی و نی نی رو بغل کنی 🌹

نور خواهی مستعد نور شو.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با بیحسی بودی عزیزم؟؟ قرص خواب نخورم؟؟  شاید اون هایی ک خیلی ترسو بودن ترسیدن این هاییم ک تو ن ...

آره دوتاش بی حسی بود. نه قرص خواب نخور اونا خودشون بالای سرت مواظبت هستن. من تو اتاق عمل حالت تهوه گرفتم فورا ی سوزن زدن تو جای سرم خو ب شدم. از اول تا آخرشم ی پرستار کنارم دستمو گرفته بود

آره دوتاش بی حسی بود. نه قرص خواب نخور اونا خودشون بالای سرت مواظبت هستن. من تو اتاق عمل حالت تهوه گ ...

اخی کاشکه از این پرستارها ک دسته ادمو میگبرن برا ادمم باسه خیلی خوبه قوت قلبه

2720

خوشبحالت سزارینی هستی 

من طبیعی ام مثه مرگ میترسم

لعنت به کسی که طبیعیو اجباری کرد

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
یعنی عزیزم‌قرص خواب نخورم؟؟

بنظر من نیاز به این کار نیست. خودم که نخوردم. 

بازم با دکترت مشورت کن 

اگر مشکلت درد تنهاست به محض اینکه آمپول بی حسی بزنن کلا سر میشی حس میکنی مثلا با بتادین ضد عفونی میکنن و پنبه رو میکشن ولی هیچ دردی حس نمیکنی. کلا بی حس هستی 

ولی اگه مشکلت ترس از اتاق عمل هست با مشورت دکترت بخور قرص رو. 

با بیحسی بودی عزیزم؟؟ قرص خواب نخورم؟؟  شاید اون هایی ک خیلی ترسو بودن ترسیدن این هاییم ک تو ن ...

منم دوبار سزارین شدم گلم،اصلا نترس،دردی نداره،بی حسه بی حس میشه اون قسمت.فقط بعد عمل یه کم درد داری که با شیاف دیکلوفناک حل میشه.لحظه ی به دنیا اومدن نی نی رو از دست نده،کیف می کنی با دیدنش

⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹🌹
2714
منم دوبار سزارین شدم گلم،اصلا نترس،دردی نداره،بی حسه بی حس میشه اون قسمت.فقط بعد عمل یه کم درد داری ...

به لحظه به دنیا اومدنش ک فکر‌ میکنم گریم میگیره🥺🥺

ن بیشتر از خود عمل از اتاقش فکر نکنم بترسم...

هیچی نیست بهت قول میدم خودتم فردا میبینی و خیالت راحت میشه کلا یه پرستار رو سرت هست باهات حرف میزنه و آرومت میکنه 

خوشبحالت سزارینی هستی  من طبیعی ام مثه مرگ میترسم لعنت به کسی که طبیعیو اجباری کرد

عزیزم ان شاالله زایمانت خیلی عالی باشه خیلی هام طرفدار طبیعی هستن هیچ جوره حاضر نیستن سزارین کنن

2706