2410
2553
عنوان

بگم بهم قرص خواب بدن قبل سزارین؟؟

559 بازدید | 63 پست

لطفا اون‌هایی ک تمربه دارن‌بگن‌واقعا‌انقدد دردش زیاده ک باید بگم بهم قرص خواب بدن قبل عمل،؟؟ نمیتونم لحظه ب دنیا اومدن‌بچپو‌ببینم؟ بعد میتونم ببینمش....

فردا سزارین دارم..

دکتر بیهوشی گفت بیهوشی اصلا بی حسیم اگه میترسی بگو قرص خواب بهت بدن...

چجوری دلت میاد قرص خواب بخوری اون قسمت که بی حسه دیگه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دردی حس نمیکنی

شاید یکم حس بد شبیه قلقلک و ترس از اینکه متوجه میشی دارن شکمت رو میبرن:/

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2456
پس چدا بعصی ها میگن هنو درد‌ رو حس میکردن

امکان نداره احتمالا منظورشون همون قلقلکه بوده

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

چرا بیهوشی رو گفت اصلن

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
2714
امکان نداره احتمالا منظورشون همون قلقلکه بوده

خب بعضیا مثل من استانه تحمل دردشون پایینه شاید بخاطر اون حس کردن

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

حین عمل هیچی حس نمیکنی شاید حرکت دست حس کنی ولی درد هیچی جلو چشمتم پارچست 

اونجا انقد منتظر خروج نی نی از شکمت هستی که اصلا متوجه نمیشی زمان چطوری میگذره 

نترس بذار دنیا میاد ببینیش. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
من دوبار سزارین شدم یکی دومی 4ماه پیش بود هیچ دردی نداشتم هیییچ چرا الکی آدمو میرسونن 

با بیحسی بودی عزیزم؟؟ قرص خواب نخورم؟؟ 

شاید اون هایی ک خیلی ترسو بودن ترسیدن این هاییم ک تو نی نی سایت بعضی هاشون میان حرف میزنن حتی مجردن ک در مورد سزاری حرف میزنن چون اگه نزنن‌میگن‌لالن

خب بعضیا مثل من استانه تحمل دردشون پایینه شاید بخاطر اون حس کردن

خب وقتی بیحسی میزنن گیرنده های درد به طور کامل غیرفعال میشن

میگم شاید اسم همون حس بده رو میذارید درد

حین عمل هیچی حس نمیکنی شاید حرکت دست حس کنی ولی درد هیچی جلو چشمتم پارچست  اونجا انقد منتظر خر ...

باشه عزیزم مرسی از امثال‌که تو اثترسو از ادم‌دور میکنن

خب وقتی بیحسی میزنن گیرنده های درد به طور کامل غیرفعال میشن میگم شاید اسم همون حس بده رو میذارید در ...

نمیدونم حالا من تاحالا بی حسی نزدم

ولی بخیه کشیدن رو که همه میگن هیچی درد نداره برامن خیلی دردناک بود 

2706