2137
2106
عنوان

بگم بهم قرص خواب بدن قبل سزارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 63 پست

خوشبحالت سزارینی هستی 

من طبیعی ام مثه مرگ میترسم

لعنت به کسی که طبیعیو اجباری کرد

خدا جونم مرسی که جواب دعاهام رو دادی و بالاخره مامان شدم انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه و مامان بشن به حق امام حسین 
یعنی عزیزم‌قرص خواب نخورم؟؟

بنظر من نیاز به این کار نیست. خودم که نخوردم. 

بازم با دکترت مشورت کن 

اگر مشکلت درد تنهاست به محض اینکه آمپول بی حسی بزنن کلا سر میشی حس میکنی مثلا با بتادین ضد عفونی میکنن و پنبه رو میکشن ولی هیچ دردی حس نمیکنی. کلا بی حس هستی 

ولی اگه مشکلت ترس از اتاق عمل هست با مشورت دکترت بخور قرص رو. 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
با بیحسی بودی عزیزم؟؟ قرص خواب نخورم؟؟  شاید اون هایی ک خیلی ترسو بودن ترسیدن این هاییم ک تو ن ...

منم دوبار سزارین شدم گلم،اصلا نترس،دردی نداره،بی حسه بی حس میشه اون قسمت.فقط بعد عمل یه کم درد داری که با شیاف دیکلوفناک حل میشه.لحظه ی به دنیا اومدن نی نی رو از دست نده،کیف می کنی با دیدنش

بابای گلم،جات خیلی خالیه عزیزدلم🖤 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

منم دوبار سزارین شدم گلم،اصلا نترس،دردی نداره،بی حسه بی حس میشه اون قسمت.فقط بعد عمل یه کم درد داری ...

به لحظه به دنیا اومدنش ک فکر‌ میکنم گریم میگیره🥺🥺

ولی قوی باش و نترس بچت رو که دنیا میارن صورتش رو میذارن رو صورتت 

حیفه که این لحظه رو از دست بدی 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
2166
ن بیشتر از خود عمل از اتاقش فکر نکنم بترسم...

هیچی نیست بهت قول میدم خودتم فردا میبینی و خیالت راحت میشه کلا یه پرستار رو سرت هست باهات حرف میزنه و آرومت میکنه 

خوشبحالت سزارینی هستی  من طبیعی ام مثه مرگ میترسم لعنت به کسی که طبیعیو اجباری کرد

عزیزم ان شاالله زایمانت خیلی عالی باشه خیلی هام طرفدار طبیعی هستن هیچ جوره حاضر نیستن سزارین کنن

2050
به لحظه به دنیا اومدنش ک فکر‌ میکنم گریم میگیره🥺🥺

عزیزدلم😘😘😘 یه احساس مشترکه بین همه ی مامانا😍😍😍😍😍 فقط امیدوارم نی نی آروم و خوابالویی قسمتت بشه،برا من که دوتاشونم رفلاکسی و کولیکی بودن،پدرمو درآوردن اونقدر گریه می کردن

بابای گلم،جات خیلی خالیه عزیزدلم🖤 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم
2183

من ساعت 10صبح عمل شده بودم  برای من ژله و بستنی آوردن گفتن ساعت 11شب بخور من از بس حالم خوب بود بی خبر ساعت 7همشوخوردن خیلی گشتنم بود  بعدم ب خواهرم گفتم تختو آورد بالا نشستم اومد گفت انگار ک نه انگار عمل کردی بگیر بخواب ببینم نشسته برای من!