2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشتی میکنید درست میشه ادم باچهارتا بحث بلایی سرخودش نمیاره اگه تو فکر اینجور کارایی پس معلوم به اون رشد فکری و عقلی نرسیدی بهتره از رابطه بکشی بیرون و شخصیتت و بسازی .انجام این کارا جز ضعف شخصیت و نداشتن اعتماد بنفس نیست

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2738
دوس پسرمه و میترسم که بره 🙂

این و جدی میگم روخودت کار کن چرا انقدر ضعیفی؟اون پسر اگه واقعا عاشقت باشه به این راحتی ازت دست نمیکشه اگه رفت بدون نه عاشقت بوده نه پایبند یاهنوز خیلی بچس و شمارو اونقدر که باید جدی نگرفته پس همون بهتر که بره . دخترخوب. برای خودت دلت غرورت زندگیت ارزش قائل شو قوی باش شاید دوسپسرتم داره ازین ضعفت. استفاده میکنه 

امیدوارم بلایی سر خودم نیارم🙂

انا لله و انا الیه راجعون 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
اگه بره من خیلی تنها میشم😭😭کسیو ندارم 

همینه که میگم روخودت کار کن من شرایط زندگیت و نمیدونم ولی سعی کن تو این دنیا به هیچ چیز بیش از حدوابسته نشی چون دراخر خودتی که نابود میشی ببین انقدر خوب باش انقدر قوی باشه که گرفتن خودت از دیگران براشون بشه تنبیه بزار دوسپسرت حسرت از دادنت و بخوره نه شما کار خدا بی حکمت نیست شاید قسمت بهتری برات در نظر داره شاید سرنوشتت چیز دیگه ایه .تواین جامعه که همه گرگ شدن قوی باش تابتونی خودت و نجات بدی

2706