2726
عنوان

میخوام‌شکایت کنم از کیک فروش

1126 بازدید | 62 پست

به یه دختره تو اینستا کیک سفارش دادم ... یه کیک یه کیلویی ۶ نفره گفتم بهش

یه کیک ۲ نفره ۵۰۰ گرمی تحویل من داد

منم تحویل نگرفتم

گفتن بهش پولمو برام بریز تا شب

همش داره بازی در میاره

چیکار کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر دادی برا کیک؟

بنطرم شکایت خوب نیست، جلو خونشونم نرو اینطوری خیلی ببخشید شخصیت خودتو میاری پایین.

برو تو پستاش ماجرا رو بنویس تا دیگه کسی ازش کیک سفارش نده

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
چقدر دادی برا کیک؟ بنطرم شکایت خوب نیست، جلو خونشونم نرو اینطوری خیلی ببخشید شخصیت خودتو میاری پایی ...

۲۰۹ تومن 😢😭 بخدا دیشب که دیدم کیکه رو فوری رفتم قنادی ۱۸۰ یه کیک دیگه گرفتم 

بگو باقی پولمو بزار تو پاکت ظهر با همسرم میام جلو در میگیرم

کلا ۲۰۹ بهش داده بودم 😢دیشب همش منو سر دوئوند ..همش گفت دستم بنده بعد گوشی رو داد به باباش ... دارم دیوونه میشممم..نه بخاطر دویست نومن

بخاطر شیاد بودن یه ادم که کلاس هم برگزار میکنه

۲۰۹ تومن 😢😭 بخدا دیشب که دیدم کیکه رو فوری رفتم قنادی ۱۸۰ یه کیک دیگه گرفتم 

خب گفتی پولمو پس بده؟

چی گفت؟

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   
خب گفتی پولمو پس بده؟ چی گفت؟

گفتم پس بده 

گفت باشه میریزم

بعد تریخت از ۶ عصر تا ۱۱ شب ننتظر شدم

همش گفت دستم بنده 

اخرش باباش گوشیشو جواب داد گفت همینه که هست

قتادی هم بری ۳۰۰ گرم ممکنه کمتر بهت بدن 😑😑😑😑😑😑😑😑

کلا ۲۰۹ بهش داده بودم 😢دیشب همش منو سر دوئوند ..همش گفت دستم بنده بعد گوشی رو داد به باباش ... دارم ...

برو جلو درش ظهر بگو باقی پول و محبت کن بده میشه حدود ۱۰۰ تومن .۱۰۰ تومن پولی نیستا ولی اگر اینکارو نکنی یاد میگیره .دیگه کلا کارش همین میشه .یه بار یکی پوستش و بکنه دیگه ارزش قائل میشه واسه مشتری 

2706