2726
عنوان

چرا یکی تصمیم میگیره حقیر بمونه...

278 بازدید | 25 پست

دیشب با شوهرم بحثم شد حرصمو دراورد و باهام بحث کرد بهش گفتم دیگ ماشینه منو برنمیداری،از فردابا سرویس برو

عصبانی شد رف بیرون

بعد ده دقه کاپشنشو برداشتم رفتم بیرون دیدم سرکوچه واستاده

بهش کاپشنو و کارتشو دادم دستشو گرفتم گفتم بریم(اخه قراربود قبلش بریم بیرون)

اگ هرمردی بود تامدتها دست ب اون ماشین نمیزدیا همونجا میگف دییییگهههه این زندگی رو نمیخوام ک بعد دوهفته ک ماشین خریدی بمن میگی باماشین من نرو،یا باخودش فکر میکرد کاری کنم دوروز دیگ لااقل جلوبچه ها منو تحقیر نکنه(دوستان من میدونم کارم اشتباه بوده پس رو اشتباهه من مانور ندین)ولی صبحش دوباره وقتی گفتم با ماشین برو،با ماشین رف

توی موارد مشابه هم همینجوریع شوهرم ینی قشنگ اجازه میده باهاش بازی بشه و این فک نمیکنم ب دوست داشتنش ربطی داشته باشه بنظرتون از چیشع؟؟

خودشو زده ب پررویی؟؟

البته بگما زندگیه ما هرچی داره از وسایل بگیر تا خونه و ماشین همش بابام گرفته بنام من و همسرم خودشه و لباسای تنش.حتی کارشم بابای من درست کرده

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاک بر سر همسر بی عرضه ات 

همطر شما ک باعرضست اردتون میکنه؟؟یا از سینه اویزونتون میکنع؟؟خانوم بی احترامی نکن اینجا نظر پرسیدم

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓
نمی‌دونم راستش. منم همسرم یهو عصبی می‌شم خیلی حرف می‌زنم و اون فقط تحمل می‌کنه. واسه من از صبوریشه ...

خیلی دوسم داره اما هیچ ادمی ب شرط دوس داشتن زیر هر چیزی نمیره ک 

بهش بگی چرا این چیزا رو انقد راحت قبول می‌کنه خودش چی می‌گه؟

نگفتم بهش.خب ازدواج ما خیلی شرایطش فرق میکرد گفتم ک چون همه چیزو من محیا کردم اون حتی ب خواهر و مادرشم تو عصبانیت فحش میدم براش مهم نیس😐😐😐تنها چیزی ک براش مهمه اینک ب خودم فحش بدم .

نگفتم بهش.خب ازدواج ما خیلی شرایطش فرق میکرد گفتم ک چون همه چیزو من محیا کردم اون حتی ب خواهر و مادر ...

اگر رابطه‌تون جوریه که می‌تونی باهاش صحبت کنی جای حرص خوردن باهاش صحبت کن. خیلی بیشتر کمکت می‌کنه و آرومت می‌کنه. 

خب یه دلیل اینکه من همیشه میگم تو ازدواج نه زن باید از لحاظ مالی بالاتر از مرد باشه و نه مرد باید بالاتر از زن باشه همینه 

این باعث میشه بعدها اونی که بالاتره و بیشتر خرج زندگی کرده به منم منم بیوفته یا طرف مقابل رو کوچیکتر ببینه.

شما نباید با کسی ازدواج میکردی که نه خونه داره نه ماشین نه کار که پدرت بیاد اینارو بهش بده 

الان میگی چرا با ماشین من می‌ره و میاد فردا میگی چرا تو خونه ی من پاشو میندازه رو پاش پس فردا میگی چرا با حقوق کاری که من براش درست کردم برا خودش خرید می‌کنه و همینجوری میره جلو 

Having fun while stuck in life
خب یه دلیل اینکه من همیشه میگم تو ازدواج نه زن باید از لحاظ مالی بالاتر از مرد باشه و نه مرد باید با ...

کاملا درسته حالا منک اصن برا اینک خودم بیش ازین اذیت نشم او اقدام طلاقم ضمن اینکه وکالت طلاق دارم و اون اصن نمیدونه.اما صحبت من اینه اوووون چرا پذیرفته اسن حقارتو؟؟

وا زندگیه جنگ نیس که حتما نمیخواد دعوارو کش بده بنظرم از باشعوریشه. ولی اینجور آدما دلشون بشکنه دیگه شکسته یدفعه میرن برای همیشه 

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
اگر رابطه‌تون جوریه که می‌تونی باهاش صحبت کنی جای حرص خوردن باهاش صحبت کن. خیلی بیشتر کمکت می‌کنه و ...

قبلنا میگفتم چرا چیزی نمیگی.میگف بچه ای چی بهت بگم.خواهرمادر منو فحش میدی خودتو میاری پایین درست ‌.ولی وقتی منم منم میکنم بقول اون خانوم،چرا بازم میخواد زندگی کنه و عین اسبی ک افسارش دستمه هرچی میگم تقریبا حالا یا بازبون یا سلیطه گری گوش میکنه 

کاملا درسته حالا منک اصن برا اینک خودم بیش ازین اذیت نشم او اقدام طلاقم ضمن اینکه وکالت طلاق دارم و ...

بیرونم همینطوریه اخلاقش؟ باهمه؟

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
2706