2137
2106
عنوان

چرا یکی تصمیم میگیره حقیر بمونه...

270 بازدید | 25 پست

دیشب با شوهرم بحثم شد حرصمو دراورد و باهام بحث کرد بهش گفتم دیگ ماشینه منو برنمیداری،از فردابا سرویس برو

عصبانی شد رف بیرون

بعد ده دقه کاپشنشو برداشتم رفتم بیرون دیدم سرکوچه واستاده

بهش کاپشنو و کارتشو دادم دستشو گرفتم گفتم بریم(اخه قراربود قبلش بریم بیرون)

اگ هرمردی بود تامدتها دست ب اون ماشین نمیزدیا همونجا میگف دییییگهههه این زندگی رو نمیخوام ک بعد دوهفته ک ماشین خریدی بمن میگی باماشین من نرو،یا باخودش فکر میکرد کاری کنم دوروز دیگ لااقل جلوبچه ها منو تحقیر نکنه(دوستان من میدونم کارم اشتباه بوده پس رو اشتباهه من مانور ندین)ولی صبحش دوباره وقتی گفتم با ماشین برو،با ماشین رف

توی موارد مشابه هم همینجوریع شوهرم ینی قشنگ اجازه میده باهاش بازی بشه و این فک نمیکنم ب دوست داشتنش ربطی داشته باشه بنظرتون از چیشع؟؟

خودشو زده ب پررویی؟؟

البته بگما زندگیه ما هرچی داره از وسایل بگیر تا خونه و ماشین همش بابام گرفته بنام من و همسرم خودشه و لباسای تنش.حتی کارشم بابای من درست کرده

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خاک بر سر همسر بی عرضه ات 

همطر شما ک باعرضست اردتون میکنه؟؟یا از سینه اویزونتون میکنع؟؟خانوم بی احترامی نکن اینجا نظر پرسیدم

پاتریک:هرچی میکشم از سادگیمه...                                          باب اسفنجی:خب ساده نباش،راه راه باش🦓
2166
نمی‌دونم راستش. منم همسرم یهو عصبی می‌شم خیلی حرف می‌زنم و اون فقط تحمل می‌کنه. واسه من از صبوریشه ...

خیلی دوسم داره اما هیچ ادمی ب شرط دوس داشتن زیر هر چیزی نمیره ک 

بهش بگی چرا این چیزا رو انقد راحت قبول می‌کنه خودش چی می‌گه؟

نگفتم بهش.خب ازدواج ما خیلی شرایطش فرق میکرد گفتم ک چون همه چیزو من محیا کردم اون حتی ب خواهر و مادرشم تو عصبانیت فحش میدم براش مهم نیس😐😐😐تنها چیزی ک براش مهمه اینک ب خودم فحش بدم .

نگفتم بهش.خب ازدواج ما خیلی شرایطش فرق میکرد گفتم ک چون همه چیزو من محیا کردم اون حتی ب خواهر و مادر ...

اگر رابطه‌تون جوریه که می‌تونی باهاش صحبت کنی جای حرص خوردن باهاش صحبت کن. خیلی بیشتر کمکت می‌کنه و آرومت می‌کنه. 

خب یه دلیل اینکه من همیشه میگم تو ازدواج نه زن باید از لحاظ مالی بالاتر از مرد باشه و نه مرد باید بالاتر از زن باشه همینه 

این باعث میشه بعدها اونی که بالاتره و بیشتر خرج زندگی کرده به منم منم بیوفته یا طرف مقابل رو کوچیکتر ببینه.

شما نباید با کسی ازدواج میکردی که نه خونه داره نه ماشین نه کار که پدرت بیاد اینارو بهش بده 

الان میگی چرا با ماشین من می‌ره و میاد فردا میگی چرا تو خونه ی من پاشو میندازه رو پاش پس فردا میگی چرا با حقوق کاری که من براش درست کردم برا خودش خرید می‌کنه و همینجوری میره جلو 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
خب یه دلیل اینکه من همیشه میگم تو ازدواج نه زن باید از لحاظ مالی بالاتر از مرد باشه و نه مرد باید با ...

کاملا درسته حالا منک اصن برا اینک خودم بیش ازین اذیت نشم او اقدام طلاقم ضمن اینکه وکالت طلاق دارم و اون اصن نمیدونه.اما صحبت من اینه اوووون چرا پذیرفته اسن حقارتو؟؟

اگر رابطه‌تون جوریه که می‌تونی باهاش صحبت کنی جای حرص خوردن باهاش صحبت کن. خیلی بیشتر کمکت می‌کنه و ...

قبلنا میگفتم چرا چیزی نمیگی.میگف بچه ای چی بهت بگم.خواهرمادر منو فحش میدی خودتو میاری پایین درست ‌.ولی وقتی منم منم میکنم بقول اون خانوم،چرا بازم میخواد زندگی کنه و عین اسبی ک افسارش دستمه هرچی میگم تقریبا حالا یا بازبون یا سلیطه گری گوش میکنه 

2183
وا زندگیه جنگ نیس که حتما نمیخواد دعوارو کش بده بنظرم از باشعوریشه. ولی اینجور آدما دلشون بشکنه دیگه ...

فعلا ک ۵ ساله نرفته.حتی دوسال پیش نصفه شب تو خونه بابام تو اتاق داد زدم ک برو بیرون از خونه ما.مامان و بابام و داداشم اومدن تواتاق و شرو کردم ب داد ک برو بیرون نمیخوامت(کلا هم نمیخواستمش رابطه و ازدواج ب خواست اون و خانوادم بود)اون اونجا بجای اینک قهر کنه و بره خونشون نرف و واستاد عین چی ب نصیحتای بابام گوش داد و از خجالت سرش پایین بود کل مدتو با خودکار عین بچه ها دستشو خط هطی میکرد صبم واستاد بابام برسونتش جایی😐😐😐جوریک بابام صب بهم گف چ ادم بدبختیه گنا داره

بیرونم همینطوریه اخلاقش؟ باهمه؟

ن انقدر ن .فقط در مواجهه بامن.البته رفتارش جوریک ب دیگران این احازه رو میده.مثلا داداش دوقلوش جلوی من بهش میگف احمق گیج بی دست و پا😐😐😐بهش میگفتم چرا بهش نمیگی جلو من نگه میگف بهش میگم وقتی شعور نداره چیکار کنم😐😐ولی من فک میکنم این رفتار ماست ک اینه رفتار دیگران باماست.من با رفتارم ب دیگران میفهمونم.یا مثلا بچه کوچیک فامیل یهو بهش بی احترامی میکزد.درسته بهش خیلی برمیخورد و شرو میکرد ب نصیحت و بچه رو میکشوند کنار و نصیحتش میکرد.اما خب دلیل شم این بود ک خیلی بهشون رو میداد 

بنظر من اصلا حوصله بحث نداره.کوتاه میاد که تموم شه این حرفا

کوتاه میاد اره.ولی این حرفا تموم شدنی نیس.زندگیمون داره تموم میشع خودش خبر نداره.من خوووودم خسته شدم ازین تفاوت سطحی دارم ترک میکنم اما اون.....

یکی بخاطر اینک کم گزاشته درواقع هیچی نزاشته کوتاه میاد اما تا کی و کجا.بلخره باید بشینه باخودش فک کنه بگه اقا اصن من همینم ک هستم این زنو و زندگیو ول میکنم میرم با همسطح خودم ک انقدر تحقیر نشم.ولی منم شوخی شوخی بهش گفتم ک کجا میخوای عین من گیر بیاری،کارمند.خانواده دار.پولدار.خوشگل.حالا کار من ب کنار ک اشتباهه من اصن دوسش ندارم اما اون چرا سکوت میکنه😂😂