2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون زود اعتماد میکنه بیشتر آدمای مهربون زود اعتماد میکنن و وابسته میشن

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
 چون زود اعتماد میکنه بیشتر آدمای مهربون زود اعتماد میکنن و وابسته میشن

اره هم مهربونه و هم وابسته میشه.ولی وقتی از رابطه ها خودشو کشیده بیرون پسرا کلی زنگ زدن ودنبالش بودن اخه چرا

اره هم مهربونه و هم وابسته میشه.ولی وقتی از رابطه ها خودشو کشیده بیرون پسرا کلی زنگ زدن ودنبالش بودن ...

خب این خصلته پسراس دیگه هرچی بیشتر میری سمتشون ازت دوری میکنن ولی تا بیتوجهی میکنی میان سمتت. دوستت زیادی به اون ها بها داده که اونا دلشون زده شده بود بعد که چن وقت دوستت ولشون کرده اونا دیدن کسیو ندارن واسه همین دوباره برگشتن سمتش

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

همه بخاطره ازدواج که دوست نمیشن همون اول رابطه دلیل آشناییو میپرسن یکی میگه برا ازدواج یکی میگه زمان قدیم که نیس همینجوری صحبت کنیم... دوستت متاسفانه فک میکنه با یکی دوس بشه طرف برا ازدواج میخوادش بعد شش ماه احتمالا له پسره میگه بیا خواستگاری پسره هم فلنگو میبنده.. به دوستت بگو دفعه بعد با پسری خواست آشنا بشه دلیل و هدف رابطه دوستیشونو بپرسه

عزیزم  بعضی پسرا خیلی بیشعورن تعداد کمی شون میان خاستگاری بقیه شون برا سرگرمی و لذت وارد اینجور رابطه ها میشن یا رابطه رو ایقد کش میدن 6 ،7 سال ک اگ اگ بعد 7 سال هم بهم برسن دیگ حس میکنم لذتی نیس تکراری😐نیدونم باز

ممنون میشم برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستین انشاءالله خودتونم حاجت روا شین😍
عزیزم  بعضی پسرا خیلی بیشعورن تعداد کمی شون میان خاستگاری بقیه شون برا سرگرمی و لذت وارد اینجور ...

واسه من نامزدیم ۴ سال طول کشید انقدر چیزهای عجیب ومتناقضاز نامزدم دیدم پشیمون شدم فقط میگم خواست خدا بود .خوب شد ازدواج نکردم .درسته سخته ولی بهم نمیخوردیم 

واسه من نامزدیم ۴ سال طول کشید انقدر چیزهای عجیب ومتناقضاز نامزدم دیدم پشیمون شدم فقط میگم خواست خدا ...

اره عزیزم طولانی شدن این فایده هارم داره

انشالله ی مرد خوب نصیبت شه😍

ممنون میشم برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستین انشاءالله خودتونم حاجت روا شین😍