2726
عنوان

این ماه فقط یک روز پریود شدم؟

490 بازدید | 8 پست

ینی کیست دارم؟اخه قرص هم میخوردم قرص ضدبارداری خودم احتمال میدم برای کیسته چون خیلی جوش زدم.ولی خب قرص دارم مصرف میکنم نباید بهتر میشدم؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
قرصای ضدبارداری خونریزی رو کم میکنه .  

تا جایی که من میدونم و پارسال میخوردم باید زیاد کنه

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزیزم کم میکنه . 

اخه برای کیست که میدن باز میکنع و زیاد میشه معمولا.این قرص و برای رفع کیست میدن که زیاد شه خونریزی

اخه برای کیست که میدن باز میکنع و زیاد میشه معمولا.این قرص و برای رفع کیست میدن که زیاد شه خونریزی

ببین عزیز جان ، با عرض معذرت ، کیستها از خون پریودی تغذیه میکنن و بزرگتر میشن . به همین خاطر این قرصها رو میدن که خونریزی کم بشه و کیست ازش تغذیه نکنه و کوچیک بشه . 

ببین عزیز جان ، با عرض معذرت ، کیستها از خون پریودی تغذیه میکنن و بزرگتر میشن . به همین خاطر این قرص ...

باشه عزیزم شاید اطلاعات من غلطه مرسی از راهنماییت...الان بنظرتون من برم دکتر مشکل جدی میتونه باشه؟

باشه عزیزم شاید اطلاعات من غلطه مرسی از راهنماییت...الان بنظرتون من برم دکتر مشکل جدی میتونه باشه؟

بری دکتر بهتره ، هم آزمایشی هورمونی و سطح پرولاکتین میدی ، هم سونو واژینال میدی ، تکلیفت مشخص میشه . 

بری دکتر بهتره ، هم آزمایشی هورمونی و سطح پرولاکتین میدی ، هم سونو واژینال میدی ، تکلیفت مشخص میشه . ...

مرسی عزیزم