2733
2734

لباسشوییت دوقلوه احتمالا.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو اشپزخونه جا داره...چیش کثیفه؟لولش مستقیم وصله ب فاضلاب چیزی بیرون نمیاد ک.فقط لباسای تمیزو از توش درمیاریم

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2738
نه دوقلو. نیست از ایناس ک درشون گرده بغلشون میخوره😁

خوب مطمینی آب بریزه روش مشکلی نداره؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
تو اشپزخونه جا داره...چیش کثیفه؟لولش مستقیم وصله ب فاضلاب چیزی بیرون نمیاد ک.فقط لباسای تمیزو از توش ...

من کلا کنار نمیام با این موضوع مو های لباسا ک میریزه تو اشپزخونه کثیف نیست!؟ 

وا برای چی مو؟ من واسه خودم جاداره توی آشپزخونه کنار ماشین ظرفشوییم میذارم دیگه مو کجا بود🙄

وا چرا کثیف اصلا تعجب کردم گفتی حموم خوب توحموم که بیشتر روش آب و کف میپاشه کثیفتر میسه اونی که تو ح ...

حموم ما دوقسمتی اصلا خیس. نمیشه کلا مث یه انباری اون قسمت حموم مال ابگرمکن هست ک مال ما دیواری ماشین لباسشوی گذاشتیم

لباسا رو از لباسشویی میذاریم تو سبد همونجا.منکه تاحالا ندیدم مو بریزه تازه اگرم باشه و با اب نرفته باشه چون لباس خیسه ب خودش میچسبه

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2706