2737
2734
عنوان

لوازم برقی خیلی خیلی ضروری جهیزیه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 61 پست
چه دختر بافرهنگ بالا و با شخصیتی هستی 👍

اخه اگه بخوان میتونن بخرن ها کلی خب تو قرض و بدهی میوفتن من دلم نمیاد،لطف داری عزیزم😘❤

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌
اگه خواستی خونمو نشونت بدم هیچی داخلش نیست🤣ی فرش و خودم و خودم

ان شالله ک هر چی دلت میخواد بخری

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشت کوب برقی چند کارس

اگه واقعا نمیخوای پولت رو دور بریزی

خونه مامانت ببین چیا بیشتر استفاده میشه خودت همونو بگیر

من فقط آسیاب

چرخ گوشت هم غیر از گوشت خیلی چیزهای دیگه باهاش چرخ میکنم

بقیه چیزها واقعا برام ضروری نبود

حتی همزن گرفتم درحالی که اصلا اهل کیک و شیرینی نیستم

تلویزیون یخچال ماشین لباس شویی جارو اتو 

دو قلم دیگم بخرم بشه ۷ تا

2731
اخه اگه بخوان میتونن بخرن ها کلی خب تو قرض و بدهی میوفتن من دلم نمیاد،لطف داری عزیزم😘❤

آره خانمی اصلا ارزش نداره 

هیچکس هم کف نمیزنه برای آدم 

ما میمونیم و کلی وسیله بدرد نخور 

و پدر و کلی بدهی .

تازه مایکروفر هم چون ضرر داره همونجوری دکور برام مونده .

مایکرو نگیر ، اگه اهل کیک پزی هستی . فر بخر 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
اگه واقعا نمیخوای پولت رو دور بریزی خونه مامانت ببین چیا بیشتر استفاده میشه خودت همونو بگیر من فقط ...

خونه ما که فقط اتو ماکروفر و مخلوط کن و پلوپز

بقیه چیزا بلا استفادس مثل چرخ گوشت قهوه ساز  همزن برقی و ابمیوه گیری  سالی یکی دو بار استفاده میکنیم

آره خانمی اصلا ارزش نداره  هیچکس هم کف نمیزنه برای آدم  ما میمونیم و کلی وسیله بدرد نخور ...

نه برا کیک نمیخواستم توش پیتزا میپزیم و لازانیا ،مگه فر همون ماکروفر نیست؟!😮

2738

تو هر خونه ای یه چیزایی بیشتر استفاده میشه. پس محدودیت نداری فقط چیز بلااستفاده نمیخوای ببین خونه خودتون چی استفاده میکنین. من پلوپز و مایکروفر و قهوه ساز نباشه روزم نمیگذره یکی دیگه به نظرش اینا بیخوده. من تو خونه م جاروبرقی و اتو دستی و تلویزیون استفاده نمیشه واسه یه نفر دیگه از واجباته.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
نه برا کیک نمیخواستم توش پیتزا میپزیم و لازانیا ،مگه فر همون ماکروفر نیست؟!😮

مایکرو وِیو  با اشعه هست 

فر  جدا هم داریم که پر کاربردتره 

من پیتزا و لازانیا رو  روی اجاق گاز میپزم 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
دو قلم دیگم بخرم بشه ۷ تا

چرخ خیاطی هم لازم میشه خوبه

پنکه هم بخر 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
مرسی😙

🤗

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2706