2703
2553

پادشاهی شون بدون ولیعهد میمونه اخه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب اکثرا دختر دارن دوس دارن پسرم داشته باشن  خیلیام بخاطر جو جامعه واینده و...  اعتقادات ...

تخم دو زردس پسر؟ هرکس باید برا دل خودش زندگی کنه

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2714
گفتنش اسونه ولی خب حرف مردم هم باز اعصاب خورد کنه

من اصلا اهمیت نمیدم براهمین کسی جرات نداره چیزی بهم بگه چون میدونه می شورمش حسابی

من اصلا اهمیت نمیدم براهمین کسی جرات نداره چیزی بهم بگه چون میدونه می شورمش حسابی

خوبه که شما اهمیت نمیدین ولی سخته هر قدر اهمیت ندیم هم باز هست تاثیرش تو زندگی 

ما خودمون ۳تاخواهریم برادر نداریم از همه داریم میخوریم این زخم زبونارو مامان بابامم اهمیت نمیدن ولی خیلی سخته میشنوی خرفاشونو ومطلکاشونو ونمیدونی چنبار باید چن نفرو بشوری چن بار باید دعوا کنی با چن نفر 

هرقدرم اهمیت ندیم باز اذیت میکنه

خوبه که شما اهمیت نمیدین ولی سخته هر قدر اهمیت ندیم هم باز هست تاثیرش تو زندگی  ما خودمون ۳تاخ ...

بهتر برادر میخوای چه کنی

2706