2726

۲۰ دیقه پیش دیدم نوتیف اینسنا اومد برام‌توجخ نکردم فک کردم دوستام برام‌پست فرستادن الان رفتم‌دیدم دوس دختر پسری ک ۶ سال باهاش بودم و ۳ سال تلاش کرد تا جدامون کنه برام ی کیلیپ فرستاد ک خودم نصفخ دیدمش داشتن کیک می بریدن تو خونه یکی از دوستاش جشن ۱ سالگی اشناییشونو گرفتن 

دستو پام ددارع میلرزع تورو خداااا بگید چی بهش بگم دارم سکته میکنم نمیخوام بفهمه مهمه نمیخوام بفهمه دارم میمیرم فقط بگید چی جوابشو بدم 

من تو این ۱ سال ۱ باز اتفاقی تو مهمونب دیدمشون محل سگ ندادم بهشون با اینکه تا مرز سکته رفتم حالو احوالمم تو این ۱ سال تو تامیکای قبلیم هس ک روانی شدم 

الان فقط بهم بگید من ک دارم زندگیمو میکنم ۱ ساله از جداییمون میگذره اصلا پیج منو از کجاش اورده؟ من هیچچچچ ارتباطی با اینا ندارم هیچیییییییییییی چرا ولم‌نمیکنه عشقمو گرفت چی میخواد از جونم 

چرا با دیدن اینا هنوز عاشق عشقمم چرا ازش بیزار نمیشم

چی بگم بهشششش 

نمیخوام فحش بدم نمیخوام بفهمه عصبیم نمیخوام بفهمه چ زجری میکشم نمیخوام بفهمه عشقمو هنوز دوس دارم 

دلم میخواد جوری وانمود کنم ک اون بسوزه و پشیمون شه ک جرا برام اینو فرستاده دنیال کلماتم اما هیچی یادم نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوکی ولی داری با اضافه های بقیه حال میکنی

بعدم بلاکش کن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728

بهش بگو ایشالله۴سال دیگه میبینمت

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

من باشم با ایموجی خندون و قلب بهش تبریک میگم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بذار فردا جوابشو بده که فکر نکنه خیلی مهمه که فوری جوابشو دادی

بعدشم خیلی ریلکس بهش بگو فکر میکنی من برام مهمه!؟تو اون چیزیو که من بالااوردم داری میخوری نوش جونت ..یه استیکر خنده هم بذار و تمام

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن

بخند بگو اره همیشه دنبال بالااورده های منی😄

بعدشم بگو دوس پسر جدیدم خیلی بهتره هاااا میخوای تلاشتو‌کن شاید خوشت اومد از اینم😅🥰

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
میتونم بپرسم چرا کات‌کردید؟

خیانت کرد بهم اما جوری وانمود کرد ک انگار مشکل از من‌بود و من تا ۵ ماه پیش ک فهمیدم هم زمان با ۲ تامون بود روانه مشاور بودم ک من ادم بدی بودم ک ولم کرد و خودمو سرزنش میکردم و فک میکردم مقصرم در حالی ک تصلا داستان چیز دیگ بود

2706