2726
عنوان

بی غیرت ترین مردی که دیدین ?

| مشاهده متن کامل بحث + 3702 بازدید | 65 پست
من باور میکنم عزیزم منم یک دایی بی غیرت دارم با دشمن خواهرش ازدواج کرد باعث آوارگی ما شد

منم باور می کنم با چشم خودم دیدم 

لطفا لطفا لطفا بچه هاتون رو با نزدیک ترین اقوام هم تنها نگذارید

دوسداره زنش تومراسما جلوهمه لخت بگرده   یا مانتو عین بولیز تن کنه خوشش میاد 😁😁 اصللا حساس ن ...

خب شوهر شما مگ داداشش نیس؟ چرا بهش چیزی نمیگه

[آزُرده تَرَینَم گَرچه کَم آزارتَرَینَم ^^🐳] 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دیگه ازدواج کرده وطبق سلیقه همسرش میگرده به برادر ربطی نداره

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2728

یکبار باباش بهش گفت این جیه میپوشی گفت شوهرم لینجوری دوس داره میخره برام  🤭🤭

رید به پدرش😑😑

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️

همکارم سرباز فراری بود معتاد شد دزد شد آخرش امروز فهمیدم که زنش پسرشو برد پدرش دوتادخترشوبرد صاحبخانش هم تمام وسایلشو ریخت تو خیابون آواره شد یه آقایی هم سه تا زن گرفت وطلاق داد یکی از یکی بهتر زن سومش موقع طلاق بچشو باخودش بردخودش هم بیکاربیعارولگرده

به مردی که اجازه ی اشتغال و تحصیل به خانومش نمیده 

مردی که حق پوششو از زنش میگبره 

مردی که برای حریم شخصی خانومش ارزشی قائل نیس 

مردی که به زنش احترام نمیزاره  یا عقب موندگی ذهنی داره  یا احمقه 

مردی که اجازه نمیده کسی حتی مادرش به خانوادش بی احترامی کنه و صد البته اجازه نمیده کسی به خانوادش چپ نگا کنه مرد باغیرت هست 

و مردی که تو همه ی ابعاد زندگی حامی زنش هست و شیوه ی صحیح برخورد با خانومشو بلد هست میشه مرد روشنفکر 

شخصیتم عین امضاته    

از وقتی امضامو نوشتم فهمیدم که نصف نی نی سایت این طوری ان😬

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2706