2703
2553
عنوان

بی غیرت ترین مردی که دیدین ?

| مشاهده متن کامل بحث + 3693 بازدید | 65 پست

بی غیرت همسر من هست که با وقاهت خیانت کرد، بی غیرت تر از اون خواهرش هست که شوهر خودش واقعا بردش هست، ولی برگشت به من کفت حقی نداشتی گوشی برادرم رو که وسیله شخصیش هست رو چک کنی، برادرم خرجت رو میده!!!! اینقدر عذابم دادند خواهراش که خدا میداند و بس..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی غیرت همسر من هست که با وقاهت خیانت کرد، بی غیرت تر از اون خواهرش هست که شوهر خودش واقعا بردش هست، ...

خدا نگذره ازشون

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
شوهررررم نمونه بارزش

خوش به حالت 

خوش به حالت .خوش به حالت 

ان شاالله خدا یه شوهر عالی و غیرتی هم نصیب من کنه

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2456
چه جوریه مگه

دوسداره زنش تومراسما جلوهمه لخت بگرده  

یا مانتو عین بولیز تن کنه خوشش میاد 😁😁 اصللا حساس نیس رو زنش برام عجیبه چندشم میشه ازش

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
حالهمه  اینانی که گفتی تو ایران نشانه مرد باغیرته

بین کسایی که مغزشون در همون حد رشد کرده و خودشون حتی دیپلم هم ندارن و یا کسایی که شور بد دلی رو در آوردن و به زمین و زمان شک دارن آره ولی من وقتی میبینم مردی نمیزاره بچش یا خانومش مستقل بشن و درس بخونن هیچی جز تهی مغز بودنشون به ذهنم نمیرسه و همیشه یک تصور بد و بد دل بودن ازشون تو ذهنم دارم😬

با من نبودینا ولی دلم خیلییییی پره واسه همین اینارو گفتم

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2714
خوش به حالت  خوش به حالت .خوش به حالت  ان شاالله خدا یه شوهر عالی و غیرتی هم نصیب من کنه

انشالله برات صلوات فرستادم

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
بین کسایی که مغزشون در همون حد رشد کرده و خودشون حتی دیپلم هم ندارن و یا کسایی که شور بد دلی رو در آ ...

درست گفتی گلم 

من حوصله جنجال ندارم کسی ریپلای نکنه لطفا...

بی غیرت به نظرم اونیه که مردای دیگه از نگاه به ناموسش لذت ببرن....و اون که نزاره آب تو دل تکون بخوره واینا میشه عُرضه نه غیرت... روشنفکری ربطی به غیرت و عرضه نداره...میشه روشنفکر بود و غیرت و عرضه هم داشت...خیلی دیدم اطرافم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
چرا

خانوادش بهم تهمت ميزنن عين خيالش نيست 

هرچي بپوشم عين خيالش نيست 

حتي چندبار خواستم بهم مشكوك شه براش مهم نيست 

در حدي مهم نيست كه لخت بگردم يا منو با يه مرد ببينه مهم نيست براش

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
2706