2194
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

من حوصله جنجال ندارم کسی ریپلای نکنه لطفا...

بی غیرت به نظرم اونیه که مردای دیگه از نگاه به ناموسش لذت ببرن....و اون که نزاره آب تو دل تکون بخوره واینا میشه عُرضه نه غیرت... روشنفکری ربطی به غیرت و عرضه نداره...میشه روشنفکر بود و غیرت و عرضه هم داشت...خیلی دیدم اطرافم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم..❤خدا جانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜
چرا

خانوادش بهم تهمت ميزنن عين خيالش نيست 

هرچي بپوشم عين خيالش نيست 

حتي چندبار خواستم بهم مشكوك شه براش مهم نيست 

در حدي مهم نيست كه لخت بگردم يا منو با يه مرد ببينه مهم نيست براش

اينجا هركي مشكل داره و سوال ميپرسه جواب اينه—->>>برو پيش روانشناس  🥴اگه پول بود بخدا همه ميرفتن راه حل بهتر بدين😒
2166
من باور میکنم عزیزم منم یک دایی بی غیرت دارم با دشمن خواهرش ازدواج کرد باعث آوارگی ما شد

منم باور می کنم با چشم خودم دیدم 

لطفا لطفا لطفا بچه هاتون رو با نزدیک ترین اقوام هم تنها نگذارید

دوسداره زنش تومراسما جلوهمه لخت بگرده   یا مانتو عین بولیز تن کنه خوشش میاد 😁😁 اصللا حساس ن ...

خب شوهر شما مگ داداشش نیس؟ چرا بهش چیزی نمیگه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن ریشه واژه "انسان" از دو کلمه انس و نسیان میاد،یعنی موجودی که زود انس میگیره و زودم فراموش میکنه...

اون دیگه ازدواج کرده وطبق سلیقه همسرش میگرده به برادر ربطی نداره

همسرم❤❤      👈🏻هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده
2050

یکبار باباش بهش گفت این جیه میپوشی گفت شوهرم لینجوری دوس داره میخره برام  🤭🤭

رید به پدرش😑😑

همسرم❤❤      👈🏻هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده
یکبار باباش بهش گفت این جیه میپوشی گفت شوهرم لینجوری دوس داره میخره برام  🤭🤭 رید به پدرش😑😑

آها

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن ریشه واژه "انسان" از دو کلمه انس و نسیان میاد،یعنی موجودی که زود انس میگیره و زودم فراموش میکنه...
2183

همکارم سرباز فراری بود معتاد شد دزد شد آخرش امروز فهمیدم که زنش پسرشو برد پدرش دوتادخترشوبرد صاحبخانش هم تمام وسایلشو ریخت تو خیابون آواره شد یه آقایی هم سه تا زن گرفت وطلاق داد یکی از یکی بهتر زن سومش موقع طلاق بچشو باخودش بردخودش هم بیکاربیعارولگرده

کاربر_ آقا

به مردی که اجازه ی اشتغال و تحصیل به خانومش نمیده 

مردی که حق پوششو از زنش میگبره 

مردی که برای حریم شخصی خانومش ارزشی قائل نیس 

مردی که به زنش احترام نمیزاره  یا عقب موندگی ذهنی داره  یا احمقه 

مردی که اجازه نمیده کسی حتی مادرش به خانوادش بی احترامی کنه و صد البته اجازه نمیده کسی به خانوادش چپ نگا کنه مرد باغیرت هست 

و مردی که تو همه ی ابعاد زندگی حامی زنش هست و شیوه ی صحیح برخورد با خانومشو بلد هست میشه مرد روشنفکر 

شخصیتم عین امضاته    

از وقتی امضامو نوشتم فهمیدم که نصف نی نی سایت این طوری ان😬

همیشه دوست داشتم از این آدمای درون گرای مرموز و خفن باشم که همه در عجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برون گرای اوسکول از آب درومدم که کافیه یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑🤐