2137
2106

زن دوم گرفت زن اول و پسر کوچیکشو ول کرد 

چالش حرف ناشناس            https://abzarek.ir/service-p/sg/1723                مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                       ریپ مخالف سسشعر تلاوت کردن توسط سیب زمینی پیازا ممنوع ❌😒

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2050

غیرت ‌و روشنفکری دو مقوله ی کاملا جدا هستن

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2183

مردی که زنو بچشو میزنه و پشتشون نیست بی غیرته

من به کسایی که به خانومشون میگن چادر بپوش و یک لاخ موت دیده نشه نمیگم با غیرت

غیرت یعنی اینکه نزاری خانوادت آب تو دلشون تکون بخوره نه هیچ چیز مسخره دیگه ای

همیشه دوست داشتم از این آدمای درون گرای مرموز و خفن باشم که همه در عجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برون گرای اوسکول از آب درومدم که کافیه یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑🤐

واقعا معنی روشنفکرو‌میدونید.جالبه اینجا به عنوان تمسخر استفاده میکننروشنفکر یا بی غیرت این دو‌تا حتی نزدیک بهم نیستن

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد