2733
2734
عنوان

شما و خانواده باشید چیکار میکنید؟

137 بازدید | 7 پست

فکر کنید دختر یک خانواده ای با همسرش یکی از باغ های روستاشون رو آباد میکنن کلی پول خرج میکنن خب اون باغ هم کلی قیمتش و قرار بوده تو ارث و میراث به دختره برسه

ک دختر خانواده فوت میکنه قبل پدرش و ارثی نداره 

و داماد هم ب شدت ثروت مند هست و خانواده دختره هم متوسطن 

حالا خانواده شما بود شما ارث رو اون دختر رو ب بچه هاش میدادید یا میزاشتید قانون عمل کنه و چیزی بهشون نرسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی پدرشون خیلی ثروتمنده و نیازی ندارن اما خودتون دستتون تنگ باشه

ب هر حال حق اوناس و باید ب اونا داده بشه ب نظر من اینکه ب خانواده دختر مثلا چیزی برسه خیلی مسخرس 

شما ک  نمیدونید شاید پدرشون خواستن ازدواج کنن این بچه ها اواره میشن 

2731

حق حقه!!

ربطی به پولدار و فقیر نداره

من بودم سهامشون رو میدادم

یا از خودشون میپرسیدم که میخوان یا نه؟!!

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
حق حقه!! ربطی به پولدار و فقیر نداره من بودم سهامشون رو میدادم یا از خودشون میپرسیدم که میخوان یا ...

عزیزم حق اونه که خدا تعیین کرده.

قانون ارث ما از قرآنه . این مورد ارث رو خیلی جزئی خدا تو قرآن آورده. درحالی که خییییییلی چیزها به صورت جزئی تو قرآن نیست احکامش.

من باشم تحت هر شرایطی به حرف خدا عمل میکنم چون اون مصلحت رو از همه بیشتر میدونه

عزیزم حق اونه که خدا تعیین کرده. قانون ارث ما از قرآنه . این مورد ارث رو خیلی جزئی خدا تو قرآن آ ...

قرآن رو شما قبول داری

چه ربطی به حق و حقوق داره

شب خوش

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

من باشم پول تعمیراتی ک کردنو میدم.اگه بچه ها نیازمند بودن ب اسم اونا میکردم ولی حالا ک پولدارن دیگ نیازی نیست و قانونی باشه بهتره...ولی وقتی پدربزرگ هنوز زندست چقد بی رحمیه ک میگن چی ب کی میرسه

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2738