2737
2734
عنوان

پوووف ۲ ماهه عادت نشدم در عوض دوبار استحاضه😐🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 34 پست

منم امسال این موضوع برام پیش اومد دو ماه پریود نشدم اخر سر رفتم دکتر برام سونو گرافی و ازمایش خون نوشت بعد مشخص شد که تنبلی تخمدان دارم،دکتر برام یه قرص نوشت که ۶۰ تا بود باید هر روز یعنی تا ۶۰ روز ازشون میخوردم 

قرصش واقعا عالی بود همین که ۲۰ روز ازش خوردم پریودیم به روال قبل برگشت 

شما هم حتما باید بری دکتر نباید الکی گرفتش

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
منم امسال این موضوع برام پیش اومد دو ماه پریود نشدم اخر سر رفتم دکتر برام سونو گرافی و ازمایش خون نو ...

پس نگرانیم بیجا نیس😢

میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان و نابودی کرونا یه صلوات بفرستی؟🥺🥰                                                                                           اللّهمَّ صَل عَلے مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل ْفرَجَهُم🤲🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس نگرانیم بیجا نیس😢

خوب احتمالا تنبلی تخمدان باشه چیزی نیست که بترسی قرص برات مینویسه خوب میشی مث من

گفتی نوجونی اره؟به مادرت گفتی دو ماه پریود نشدی؟اگر نگفتی حتما بهش اطلاع بده که برات وقت دکتر بگیره

کاش دنیا بهم یه دختر بده...که بهش بگم صداشو جرئت بده،بدونه با موهای اون کسی نسخ نمیشه،اگه نتونه مادر شه مرد تلف نمیشه،کاش دنیا بهم یه دختر بده،میخام بدون اجازه مرد نفس بکشه،میخام پرنده ها رو بدون قفس بکشه،میخام فرشته نباشه خطا جزئی از زمینه،میخام زن باشه،زن بمیره،زنیت همینه🍀   
2728
استحاضه یعنی پریود شدی ۱۰روز شده ولی خونریزیت تموم نشده اونموقع باید غسل استحاصه کنی 

عه مم فک میکردم به جز اون زمان های عادی هم ببینی استحاضه هس😁😁🤦🏻‍♀️

میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان و نابودی کرونا یه صلوات بفرستی؟🥺🥰                                                                                           اللّهمَّ صَل عَلے مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل ْفرَجَهُم🤲🏻

چه جالب تو نوجوونی بلدی استحاضه چیه من 23 سالمه اولین باره میشنوم😑😂🤦‍♀️

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
خوب احتمالا تنبلی تخمدان باشه چیزی نیست که بترسی قرص برات مینویسه خوب میشی مث من گفتی نوجونی اره؟به ...

گفتم میگه نگران نباش میشی🤦🏻‍♀️

2738
باید بگی حیض شدم.یعنی پریود شدم

آخه پریود نیس چون دفعه قبل هم سه روز لک دیدم تموم شد رف 

الانم خونریزی ندارم🤦🏻‍♀️😫

گفتم میگه نگران نباش میشی🤦🏻‍♀️

خودت الکی بگو راجبش تحقیق کردم ممکنه مشکل جدی باشه باید برم دکتر

عزیزممم🤗🤗🤗😊

پس الان منی که نه پریودم نه استحاضه فقط لک میبینم حکمم چیه 

نماز بخونم نخونم؟

حکمش عین استحاضه هس؟

خودت الکی بگو راجبش تحقیق کردم ممکنه مشکل جدی باشه باید برم دکتر

وای خجالت میکشم بهش بگم منو ببر دکتر زنان😐🙈🙈

پس الان منی که نه پریودم نه استحاضه فقط لک میبینم حکمم چیه  نماز بخونم نخونم؟ حکمش عین استحاض ...

ولا اینو نمیدونم 

من ژه ماه پری نشدم بعدش یک ماه کامل پریود بودم قط ووصل میشد حالا یه سرچی بزن شاید به نتیجه رسیدی

2706