2726

شوهرم خیلی وابسته به خاتوادشه اگ حرفی ب من میزنن بعد ب شوهرم گله میکنم میگ اونا این منظورو نداشتن..تو بدجنسی..یا وقتی خودشم هستو حرفی میزنن میگم دیدی مامانت چی گفت میگ من نشنیدم..با این شوهر چیکار کنم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا منم امشب داشتم از خواهرش گله میکردم گفت اینحور که فکر میکنی نیست منم دهنمو وا کردم و همه چی گفتم بهش و قانع شد که خواهرش یه دروغگوی عفریته اس

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2728
ب شوهرت نگو اون پدر مادرشن خودتم هیچوقت ب پدر مادرت بب احترامی نمکنی  تو هنون موقعدک بهت میگن ...

ادم باید طرف حق باشه  نیشه به ناحق همیشه سمت پدرمادرت باشی الویت همسرآدمه بایدحمایتش کنه

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
ادم باید طرف حق باشه  نیشه به ناحق همیشه سمت پدرمادرت باشی الویت همسرآدمه بایدحمایتش کنه

نمیشه*

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2706