2726
عنوان

اگر بیمار دارید یا چشم انتظارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 83 پست

برای ازدواج دوستم لطفا بخون اسمش فاطمست سنش داره میگذره دوسدارم خوشبخت بشه

برای خانومی به اسم سوری هم بخون بیزحمت برای روال شدن کاراش وسلامتیش

در من  چیز هایی از بین رفتند که گمان میکردم تا ابد ماندگارند... (این کاربری واگذار شده نپرسید )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای ازدواج دوستم لطفا بخون اسمش فاطمست سنش داره میگذره دوسدارم خوشبخت بشه برای خانومی به اسم سوری ...

چشم میخونم 

انشالله هرچی خیر صلاحه جلوی راهشون قرار بگیره

2728
ممنونم منم برا ایت الکرسی میخونم خیلی دلم گرفته چرا فقط پسر من باید از مدیرش نامه برا مرکز اختلال یا ...

شاید تشخیصشون اشتباه بوده..تو مدارس همچین مسائلی پیش میاد در هر صورت به نظرم شما خودتون هم باهاش کار کنید مطمئن باشید از خیلیای دیگه جلوتر میزنه...انشاله آینده روشنی در انتظارش باشه توکل به خدا

شاید تشخیصشون اشتباه بوده..تو مدارس همچین مسائلی پیش میاد در هر صورت به نظرم شما خودتون هم باهاش کار ...

راستش خودمم میدونم پسرم مشکل در یادگیری داره فقط از این قضیه فرار میکردم قبلا 

راستش خودمم میدونم پسرم مشکل در یادگیری داره فقط از این قضیه فرار میکردم قبلا 

بازهم بالاخره میتونه توی ی چیزی موفق بشه ...

الان ممکنه با خودتون بگید نفسش از جای گرم بلند میشه اما یکی از اطرافیان خودم در چنین وضعیتی هست و شاهد بودم که چقدر کار کردن باهاش و حالا کشف استعدادش توی چیزای دیگه میتونه تاثیر گذار باشه ...درکتون میکنم به عنوان یه مادر براتون سخت ممکنه باشه اما خدا روزای خوب هم جلوی راهتون قرار میده انشالله💛

بازهم بالاخره میتونه توی ی چیزی موفق بشه ... الان ممکنه با خودتون بگید نفسش از جای گرم بلند میشه ام ...

ممنونم عزیزم از هم دردیتون میتونی بیشتر در مورد اون اشناتون وبچشون بگی برام؟اینکه الان کلاس چندمه و درسش چجوره و چیکار میکنه و تو چه کاری موفق شده؟

2706